skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

گزارش پلتفرم فوتبالی: در دو سال گذشته روند حضور زنان در اپلیکیشن فوتبالی رو به افزایش است

سمانه سمیع تحریریه

۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

گزارش سال ۱۴۰۲  اپلیکیشن و وب‌سایت فوتبالی نشان می‌دهد در دو سال گذشته روند حضور زنان در این اپلیکیشن رو به افزایش است و گویا زنان بیش از گذشته با فوتبال آشتی کرده‌اند.

به گزارش پیوست،گزارش سال ۱۴۰۲  اپلیکیشن و وب‌سایت فوتبالی نشان می‌دهد در دو سال گذشته روند حضور زنان در این اپلیکیشن رو به افزایش است.

در این گزارش آمده است مردان سه برابر زنان در این اپلیکیشن حضور دارند. ۷۶ درصد کاربران فوتبالی مرد و ۲۳ درصد آنان زنان هستند. اما در دو سال گذشته روند حضور زنان در این اپلیکیشن رو به افزایش بوده است و زنان بیش از گذشته با فوتبال آشتی کرده‌اند.

در بخش دیگر این گزارش به موضوع توزیع جغرافیایی نصب اپ فوتبالی پرداخته و آمده است: ۲۹ درصد کاربران فوتبالی تهران و پس از آن اصفهان، شیراز، کرج و تبریز قرار دارند.

پس از این ۵ شهر مردم اهواز، رشت، ساری و کرمان بیشترین میزان استفاده از اپلیکیشن فوتبالی را دارند.

در بخش دیگری از این گزارش به سن کاربران اپلیکیشن پرداخته و اعلام شده است بیش از سه میلیون کاربران فوتبالی جوانان دارای رده سنی ۱۸ تا ۲۴ سال هستند و پس از آن افراد ۲۵ تا ۳۴ سال قرار دارند. اما نکته قابل توجه آمار محدود نسل Z به فوتبال است. گویا این نسل تمایل چندانی به تماشای فوتبال ندارند.

این گزارش همچنین نشان می‌دهد فوتبالی تا کنون  ۲.۸ میلیون نصب فعال داشته است و همچنین میانگین زمان استفاده از اپلیکیشن فوتبالی ۱۶ دقیقه بوده است.

گزارش کامل اپلیکیشن فوتبالی

https://pvst.ir/hr9
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  یک دیدگاه

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو