skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

استریم‌های بازی در مایکت ماهانه بیش از ۷ میلیون دقیقه تماشا شده‌اند

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

محتوای گیم استریمرهای مایکت ماهانه بیش از ۷ میلیون دقیقه تماشا شده است.

به گزارش روابط عمومی مایکت، به‌طور کلی، حدود ۶۰ درصد کاربران مایکت، به‌واسطه استفاده از محتوای مربوط به بازی این پلتفرم را نصب کرده‌اند. همچنین حدود ۷۰ درصد از مخاطبان مایکت بین ۱۵ تا ۲۴ سال سن دارند و جزو نسل Z محسوب می‌شوند. از آنجا که یکی از سرگرمی‌های محبوب در میان نسل Z در سراسر جهان تماشای پخش استریم بازی‌ها است، از سال گذشته (۱۴۰۲) مایکت در نرم‌افزار خود بستری را برای پخش استریم بازی‌های ویدئویی با همکاری استریمرهای ایرانی فراهم کرده است. ضمنا براساس آمار پلتفرم Statista پیش‌بینی می‌شود تا سال ۲۰۲۷ مخاطبان گیم استریمینگ به بیش از ۱.۶ میلیارد نفر در سراسر جهان برسد.

بنابر گزارش مایکت، در حال حاضر بیش از ۳۵ استریمر با مایکت همکاری می‌کنند. محتوای استریم این افراد به‌طور میانگین، ماهانه بیش از ۷ میلیون دقیقه تماشا شده است. این حجم از ترافیک، درآمد خوبی را هم نصیب استریمرها کرده است.

در دنیای استریمرها، بازی فقط جنبه سرگرمی ندارد. استریمرها از روش‌های مختلفی درآمدزایی می‌کنند. در مایکت، استریمرها از طریق ترافیک اینترنت کسب درآمد می‌کنند؛ یعنی هرچقدر کاربرانی که استریم‌ها را تماشا می‌کنند، بیشتر باشند و باعث شوند حجم اینترنتی بیشتری موقع پخش استریم مصرف شود، شخص استریمر، درآمد بیشتری به‌دست می‌آورد.

بنابر آمار اعلام‌شده مایکت، در سال ۱۴۰۲، درآمد ماهانه‌ای که یک استریمر در مایکت به دست آورده، بعضاً به بیش از ۳۰ میلیون تومان نیز رسیده است.  مایکت با توجه به این موضوع و با درک نیازهای روزافزون کاربران و استریمرها، در حال اضافه کردن فیچرهای جدید و کاربردی به بخش استریم خود است. مایکت سعی دارد در ماه‌های آینده کمپین‌های مختلفی را برای تجربه لذت بیشتر مخاطبان خود اجرا کند.

https://pvst.ir/hqi

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو