skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

متهمان پرونده کینگ‌مانی محکوم به پرداخت مطالبات شدند

۲۷ فروردین ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

رای پرونده کینگ‌مانی صادر شد. متهمان پرونده کینگ مانی محکوم به پرداخت مطالبات شاکیان به نرخ روز شدند.

به گزارش میزان، علی القاصی، رئیس کل دادگستری استان تهران از صدور رای پرونده کثیرالشاکی کینگ‌مانی و محکومیت سه نفر از اشخاص حقیقی به حبس‌های طویل‌المدت و یک شخص حقوقی متهم در این پرونده خبر داد.

رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: پس از انجام بررسی‌های تخصصی و رسیدگی‌های قضایی، دادگاه در خصوص پرونده کثیرالشاکی موسوم به کینگ‌مانی مبادرت به صدور رای کرد.

رئیس کل دادگستری استان تهران توضیح داد: بر اساس رای صادره، سه نفر از اشخاص حقیقی و یک شخص حقوقی متهم در این پرونده به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق مشارکت در کلاهبرداری شبکه‌ای از طریق ایجاد رمزارز جعلی به نام کینگ‌مانی و توزیع آن در بین مردم، محکومیت یافتند که از این تعداد، سه نفر از اشخاص حقیقی به حبس‌های طویل‌المدت محکوم شدند و شرکت بادران گستران به ممنوعیت از فعالیت شغلی با استفاده از هر گونه رمزارز به مدت دو سال محکوم شد. پرونده در خصوص سایر اتهامات، متهمان و شکات مفتوح به رسیدگی است.

به گفته القاصی، متهمان به پرداخت معادل یورویی مطالبات شکات با احتساب ارزش ریالی ارز مذکور در زمان اجرای حکم محکوم شدند.

هفتمین جلسه دادگاه پرونده رمزارز کینگ مانی، دی ماه سال گذشته با اتهام کلاهبرداری شبکه‌ای برگزار شد. این دادگاه علنی با حضور متهم ردیف اول در کنار دیگر متهمان، حدود هزار نفر از شاکیان و وکلای آن‌ها، درشعبه دوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی استان تهران برگزار شد.

https://pvst.ir/hon

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو