skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تترلند: عرضه تتر تک نرخی در بحرانی‌ترین شرایط

۲۶ فروردین ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

صرافی ارزدیجیتال تترلند از پایداری سرویس خود و برقرار بودن معاملات خرید و فروش تتر به صورت تک نرخی در بحبوحه شرایط بحرانی منطقه که به شکل‌گیری نوسان قیمتی این استیبل کوین در بازارهای داخلی منجر شد، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی تترلند، در شرایط بحرانی منطقه در روزهای گذشته که به نوسان‌های شدید نرخ تتر منجر شده است، برخی از پلتفرم‌های رمزارزی به‌دلیل عملکرد ضعیف در معاملات و افزایش اختلاف نرخ خرید و فروش به بیش از ۲درصد و ایجاد محدودیت در خرید یا فروش، باعث جلوگیری از معامله و ایجاد ترس در بین کاربران شده‌اند.

همچنین، نوسان‌های شدید در بازار اهرمی (تعهدی) در بسیاری از پلتفرم‌ها به‌دلیل ضعف بازارگردان، زیان شدیدی را به کاربران متحمل کرده است. مشکلات ذکرشده در گذشته نیز دیده شده است که تکرار آنها می‌تواند نشانه ناتوانی در ارائه خدمات یا برخورد غیرمنصفانه برخی از پلتفر‌م‌های رمزارزی و سوءاستفاده از شرایط بحرانی باشد.

تترلند ضمن اطمینان‌خاطر دادن به همراهان گرامی، اعلام می‌کند که در ساعات گذشته معاملات خرید و فروش خود را بدون وقفه به‌صورت تک‌نرخی فعال نگه داشته و در بحرانی‌ترین شرایط نیز سرویس خود را بدون مشکل ارائه کرده است.

افزایش ریسک تتر

در روزهای گذشته و باتوجه به افزایش ناآرامی‌ها، علاوه‌بر افزایش شکاف قیمتی میان هر واحد تتر با دلار نقدی در برخی از صرافی‌های ارزدیجیتال، ریسک استفاده از استیبل‌کوین تتر هم افزایش پیدا کرده است. در واکنش بازار داخلی به اخبار تنش در خاورمیانه، قیمت ریالی تتر با فاصله گرفتن از قیمت دلار نقدی در برخی پلتفرم‌های معاملاتی، تا بیشتر از ۷۲ هزار تومان را هم تجربه کرد.

گفتی است که استیبل‌کوین تتر به صورت متمرکز اداره می‌شود و با افزایش تنش‌ها، احتمال فریز شدن این دارایی توسط بنیاد تتر برای کاربران ایرانی افزایش پیدا می‌کند. کارشناسان حوزه ارزهای دیجیتال برای امنیت دارایی کاربران، هرگونه تراکنش مستقیم میان پلتفرم‌های داخلی و خارجی را منع و استفاده از ولت‌های شخصی واسطه را پیشنهاد می‌کنند. هرچند در این صورت هم ریسک به صفر نمی‌رسد.

https://pvst.ir/hof

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو