skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تاثیر ناآرامی‌های منطقه روی بازار ارزهای دیجیتال + به روزرسانی کاهش قیمت بیت‌کوین به ۶۰ هزار دلار و تتر ۷۲ هزار تومانی

۲۶ فروردین ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

بازار ارزهای دیجیتال در حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روز ۲۵ فروردین تنها با چند دقیقه اختلاف نسبت به اخبار منتشر شده حمله به اسرائیل، واکنش نشان داد و در ده دقیقه حدود ۱۳۰ میلیون دلار موقعیت معاملاتی لیکویید، قیمت بیت‌کوین تا ۶۰ هزار دلار کاهش و قیمت تتر به بیشتر از ۷۲ هزار تومان هم رسید.

به گزارش پیوست، با افزایش ناآرامی‌های منطقه بازار ارزهای دیجیتال به سرعت واکنش نشان داد و قیمت بیت‌کوین که روز گذشته را در حوالی ۶۸ هزار دلار را تجربه می‌کرد تا ۶۰ هزار تا هم افت کرد. دیگر آلت‌کوین‌های بازار هم به خاک و خون کشیده شدند و افت شدیدی را تجربه می‌کنند.

نمودار قیمت بیت‌کوین

در مقابل قیمت تتر که هر واحد از آن برابری یک به یک قیمتی با دلار آمریکا دارد وارد کانال ۷۲ هزار تومانی شد و سقف جدیدی را روی نمودار صرافی‌های داخلی به ثبت رساند.

نمودار قیمت تتر صرافی نوبیتکس

در راستای این اتفاقات صرافی‌های ارزدیجیتال داخلی هم در اطلاعیه‌هایی ضمن دعوت از کاربران به آرامش از احتمال نوسان‌ در بازار و اختلال اینترنت خبر دادند و از کاربران خواستند از رفتارهای عجولانه اجتناب کنند.

دیگر ارزهای دیجیتال هم با موج بی‌سابقه‌ای از خروج نقدینگی مواجه شده‌اند که فعالان این حجم از خروج سرمایه را با دوران کرونا مقایسه می‌کنند.

به روزرسانی

بعد از گذشت بیش‌ از ۱۲ ساعت از اخبار تنش‌های خاورمیانه، ارزش ریالی تتر که از دلار آمریکا فاصله‌ای چند هزار تومانی گرفته بود، دوباره به محدوده قیمتی دلار برگشته و در بازه قیمتی ۶۷ هزار تومان در صرافی‌های داخلی در حال معامله است.

همچنین نوسان بازار ارزهای دیجیتال در شب گذشته باعث لیکویید شدن حدود ۲ میلیارد دلار از موقعیت‌های معاملاتی کاربران شده است.

https://pvst.ir/hob

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو