skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

آزاد معروفی استعفا داد، رمدانی سرپرست دبیرخانه نصر کشور شد

تحریریه پیوست

۲۷ اسفند ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

آزاد معروفی که تا پیش از این به عنوان دبیرکل دوره ششم نظام صنفی رایانه‌ای کشور فعالیت می‌کرد، از سمت خود استعفا داد و عباس رمدانی سرپرستی دبیرخانه نصر کشور را برعهده گرفت.

به گزارش پیوست، در نامه‌ای که آزاد معروفی به علی حکیم جوادی رئیس شورای مرکزی دوره هفتم ارسال کرده، هدف از این استعفا را آزادی عمل برای انتخاب فرد مناسب به عنوان دبیرکل دوره هفتم عنوان کرده است. معروفی در نامه استعفای خود از اعتماد رئیس پیشین نصر کشور به او قدردانی و ابراز امیدواری کرده هر چه سریع‌تر حکم ریاست سازمان توسط ریاست جمهوری برای حکیم جوادی صادر شود.


عباس رمدانی که تا زمان انتخاب رسمی دبیرکل دوره هفتم، سرپرست دبیرخانه نصر کشور را برعهده دارد طی دوره‌های متوالی در سمت‌های مختلف مانند نائب رئیس سازمان نصر کشور، ریاست نظام صنفی رایانه‌ای مازندران و نماینده اتاق اصناف ایران در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای را برعهده داشته است.

معروفی مدیرعامل شرکت لاوان ارتباط است و عضویت در شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و تهران برای چندین دوره را در کارنامه خود دارد. در نامه استعفای او به حکیم جوادی آمده است:
با آرزوی موفقیت جنابعالی در سمت ریاست و با همراهی تمامی اعضا در سراسر کشور، هیأت مدیره‌ها، شورای مرکزی و همچنین رؤسا و اعضای شورای مرکزی ادوار، گذشته مطمئن هستم دوره‌ای پر بار برای سازمان رقم خواهید زد و دستاورد‌های گران بهایی در تعامل با دولت و حاکمیت به خصوص وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین تشکل‌های بخش خصوصی به ارمغان خواهید آورد می‌دانم بخش خصوصی فناوری اطلاعات واقعی، بسیاری از مشکلات و معضلات خود را از طریق سازمانش و با درایت جنابعالی و شورای مرکزی حل خواهد کرد و به اهدافش خواهد رسید. و دوره هفتم دوره‌ای پربار و با صلابت برای کل صنف فناوری اطلاعات خواهد بود و بر افتخاراتش افزوده می‌شود.

https://pvst.ir/hjk

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو