skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

«بازار» بخشی از درآمد یک روز خود را به سیل‌زدگان اهدا می‌کند

۲۷ اسفند ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

بازار، میزبان برنامه‌ها و بازی‌های موبایلی، به همراه شماری از توسعه‌دهندگان ایرانی بخشی از درآمد خود در روز ۲۷ اسفند را به کمک به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان اهدا می‌کند.

به گزارش روابط عمومی بازار، در آخرین ماه سال ۱۴۰۲  مناطق زیادی از استان سیستان و بلوچستان گرفتار سیل خانمان‌سوز و سختی شدند به همین خاطر بازار بر آن شده است که این بار هم با مشارکت و همراهی توسعه‌دهندگان، مسئولیت اجتماعی خود را در حمایت از همو‌طنان سیل‌زده و آسیب‌دیده ایفا کند.

توسعه‌دهندگانی که در این امر انسانی مشارکت می‌کنند، ۱۵ درصد از درآمد خود در روز یکشنبه (۲۷ اسفند‌ماه) را به کمک‌رسانی به آسیب‌دیدگان اختصاص خواهند داد و بازار نیز به همین میزان مشارکت خواهد کرد. بازار جزئیات اقدام‌های آتی در راستای این هم‌افزایی و شیوه‌ی هزینه‌کرد مبالغ را پس از مشاوره با کارشناسان و بررسی دقیق‌تر نیازمندی‌های منطقه، مشخص و به زودی اعلام خواهد کرد.

بر اساس اعلام بازار، برنامه‌‌ها و بازی‌های مشارکت‌کننده در این کمپین، در روز یکشنبه ۲۷ اسفند در صفحه‌ اول بازار در لیست ویژه‌ای به نمایش در خواهد آمد تا کاربران هم در صورت تمایل سهمی ایفا کنند.

پیش از این هم اهالی صنعت برنامه‌ها و بازی‌های موبایلی بارها در کمک به هموطنان سیل‌زده و زلزله‌زده، از جمله در ساخت مدرسه‌ای در روستای زلزله‌زده‌ی زالوآب کرمانشاه و تجهیز مدارس در خوی، همکاری و مشارکت کرده‌اند.

https://pvst.ir/hjg

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو