skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

نسخه نوروزی و نسخه جدید iOS نشان منتشر شد

۲۷ اسفند ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

نسخه نوروزی نشان با امکان جستجو میان ۲ میلیون نقطه و نسخه جدید iOS نشان منتشر شده است و کاربران گوشی‌های iOS می‌توانند این نسخه را از اپ‌استور دانلود کنند.

به گزارش روابط عمومی نشان، هر سال با نزدیک شدن به نوروز، «نقشه‌ نشان» نسخه نوروزی خود را با بهبودهایی در عملکرد اپلیکیشن و اضافه کردن قابلیت‌های جدید به آن، منتشر می‌کند.
در ماه‌های گذشته نشان با امکاناتی مانند تیک آبی برای کسب‌وکارها، در جهت شناخته شدن به‌عنوان یک مرجع برای پیدا کردن هر مکانی که کاربر به دنبال آن می‌گردد، حرکت کرد. با این استراتژی، نشان اکنون به نقشه‌ای جامع‌تر با بیش از ۲ میلیون نقطه ثبت‌شده (POI) تبدیل شده است و با مشارکت کاربران هر روز به تعداد این نقاط افزوده می‌شود.
به گفته تیم نشان، هر مکانی که در خیابان قابل تشخیص باشد، روی نشان ثبت شده و قابل جستجو است. همچنین تلفن تماس، ساعت‌کاری و عکس و نظرات کاربران نیز بر روی مکان‌های پرکاربرد در دسترس کاربران قرار دارد.

بهبود عملکرد در نسخه نوروزی نشان

در نسخه‌ نوروزی نشان، رابط کاربری صفحه‌ اول این اپلیکیشن به‌صورت کامل بازطراحی شده است. دسترسی به بخش جستجو راحت‌تر شده و جستجو‌ سریع مکان‌های پرکاربرد نیز به صفحه‌ اول اضافه شده است.یکی از مهم‌ترین این تغییرات، پیشنهاد عبارت جستجو هم‌زمان با تایپ کاربر است. به این ترتیب هم‌زمان با تایپ چند کلمه، نشان جستجو‌های پیشنهادی را به کاربر ارائه می‌دهد و همچنین مکان‌های مرتبط هم‌زمان با تایپ به او پیشنهاد داده می‌شوند.
در بخش نمایش نتایج جستجو هم نتایج با ترکیبی از لیست نتایج و نقشه به کاربر نمایش داده می‌شوند و او می‌تواند به‌سادگی بین لیست نتایج و نقشه حرکت کند.


در نسخه جدید، نشان تغییراتی نیز در بخش تاریخچه جستجو داده است. در این نسخه عبارت‌های جستجو شده اخیر در تاریخچه جستجوها ذخیره می‌شوند. علاوه‌بر این، کاربر می‌تواند نقشه را جابه‌جا کند و به جستجوی مکان مورد نظر خود در ناحیه دیگری از نقشه بپردازد. از طرفی، با جستجوی هر مکان، تمام نتایج مربوط به آن روی نقشه نمایش داده می‌شود.

یکی دیگر از تغییراتی که در این بخش اتفاق افتاده،‌ بازطراحی پنل آدرسی است که در زمان رانندگی، در قسمت بالایی نقشه نمایش داده می‌شود. طراحی جدید این بخش، به تجربه مطلوب‌تر کاربران در حین مسیریابی کمک می‌کند.
ذخیره مصرف باتری یکی از قابلیت‌های نوروزی نشان در سال گذشته بود که امسال در نسخه جدید نشان، شاهد بهینه‌تر شدن مصرف باتری در زمان رانندگی هستیم. همچنین در این نسخه، کاربران می‌توانند حرکت روان‌تری را در حین مسیریابی روی نقشه تجربه کنند.
در نسخه‌ی جدید نشان تعداد سرعت‌گیرها ثبت شده از ۶۰ هزار عبور کرده و این تعداد با توجه به گزارش‌های کاربران هر روز در حال افزایش است.

نمایش آزمایشی ظرفیت پارکینگ‌های آنلاین مشهد

نمایش پارکینگ‌های آنلاین شهر مشهد، قابلیت دیگری است که در نسخه نوروزی نشان به نقشه افزوده شده است. نشان در شهرهای مختلف، محل پارکینگ‌ها را به کاربران نمایش می‌دهد، اما اکنون در شهر مشهد، کاربران می‌توانند ظرفیت پارکینگ‌های هر منطقه را هم به‌طور آنلاین روی نقشه مشاهده کنند و از ظرفیت خالی هر کدام باخبر شوند.این قابلیت به‌طور آزمایشی در حالت رانندگی برای کاربران در مشهد فعال شده است. نسخه جدید iOS نشان منتشر شده و کاربران گوشی‌های iOS می‌توانند این نسخه را از اپ‌استور دانلود کنند.

https://pvst.ir/hjc

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو