skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اقتصاد دیجیتال

تحریریه پیوست

میلاد منشی‌‌پور به دلیل تفاوت دیدگاه با گلرنگ از مدیرعاملی تپسی کناره‌گیری کرد؛ سید مصطفی سید حسینی مدیرعامل تپسی شد

تحریریه پیوست

۲۳ اسفند ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۶ اسفند ۱۴۰۲

میلاد منشی‌پور

میلاد منشی‌پور در پستی در شبکه اجتماعی ایکس اعلام کرد از امروز یعنی ۲۲ اسفند دیگر به عنوان مدیرعامل تپسی در این شرکت حضور ندارد و طی ماه‌های آتی به عنوان عضو هیات مدیره تپسی در این شرکت حضور خواهد داشت تا کارهای انتقال به صورت کامل انجام شود.

به گزارش پیوست، او در این پست شبکه اجتماعی ایکس دلیل این تصمیم را تفاوت نگاه‌ها با سهامداران فعلی تپسی یعنی گلرنگ اعلام کرده است.

او نوشته است: «بعد از خرید سهام تپسی توسط گروه گلرنگ، گفتگوهای متعددی درباره‌ی ادامه راه داشتیم و من علاقه داشتم توسعه‌ بزرگی را برای تپسی رقم بزنم. اما علیرغم علاقه طرفین برای تعریف یک مسیر مشترک، به دلیل تفاوت دیدگاه در موضوعات کلیدی مانند چشم‌انداز توسعه، حوزه‌های توسعه و روش‌های آن و حاکمیت شرکتی، به جمع‌بندی نرسیدیم.»

او در این نوشته اعلام کرده است که طی ماه‌های آتی به عنوان عضو هیات مدیره در تپسی حضور خواهد داشت تا فرایند انتقال مسئولیت با دقت انجام شود.

هنوز تپسی بیانیه‌ای رسمی در این زمینه منتشر نکرده است.

او در نوشته خود در شبکه اجتماعی ایکس به فرهنگ سازمانی پویا و جنگنده شرکت اشاره کرده است؛ از نظر او آنچه موفقیت تیم را تضمین می‌کند حفظ تیم و مدیران و دادن اختیار عمل به آنها، تجمیع کسب‌وکارهای دیجیتال گروه گلرنگ ذیل هلدینگ تپسی و به رسمیت شناختن اداره‌ متفاوت کسب‌وکارهای دیجیتال نسبت به سایر صنایع وابسته به گلرنگ است. او اظهار امیدواری کرده است که گلرنگ تمامی این موارد را در نظر گیرد.

منشی‌پور در آخرین گفت‌وگوی خود با پیوست به عنوان مدیرعامل تپسی پس از فروش سهام به گلرنگ وقتی مقابل این سوال قرار گرفت که آیا مدیرعامل تپسی می‌ماند یا خیر گفت: یکسری مذاکرات در حال انجام است، بگذارید آن مذاکرات به نتیجه برسد. او در این مصاحبه اشاره کرد که آینده تپسی برای او خیلی مهم است. منشی‌پور تاکید کرده بود که برای ادامه مسیر و موفقیت تپسی تلاش خواهد کرد و در آینده مشخص خواهد شد که چگونه در کنار تپسی باقی می‌ماند.

به‌روزرسانی

طبق آنچه روی سایت کدال قرار گرفته است، سید مصطفی سید حسینی به عنوان مدیرعامل به بورس معرفی شده است. طبق ‌آنچه روی کدال قرار گرفته سید مصطفی سید حسینی در مقطع دکتری در رشته حسابداری تحصیل کرده است.

سایر اعضای هیات مدیره تپسی، گروه سرمایه‌گذاری کوروش، گروه نوآوران تجارت الکترونیک هستی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، بازرگانی افق کوروش و گروه مدیریت صنعت خرده فروشی کوروش هستند که میلادمنشی پور نماینده گروه مدیریت صنعت خرده فروشی کوروش در هیات مدیره تپسی است.

 

https://pvst.ir/hhj

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو