skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تامین مالی طرح «دانش‌مان اینترنت اشیا» بر سکوی اینوستوران قرار گرفت

۲۳ اسفند ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

سکوی مالی «اینوستوران» از شرکت‌های زیرمجموعه گروه مالی پاسارگاد، فرصت سرمایه‌گذاری در طرح «دانش‌مان اینترنت اشیا» را فراهم کرده است.

به گزارش واحد روابط‌ عمومی و برندینگ فناپ، سکوی مالی «اینوستوران» که به‌صورت تخصصی در حوزه سرمایه‌گذاری جمعی یا کرادفاندینگ فعالیت می‌کند، طرح «دانش‌مان اینترنت اشیا» را برای تامین مالی روی سایت خود قرار داد.

«کرادفاندینگ» یکی از مدل‌های سرمایه‌گذاری کم‌ریسک و پرسود به‌شمار می‌رود که به‌صورت رسمی تحت نظارت شرکت فرابورس ایران است و اینوستوران مطابق با این مدل، فرصت‌های سرمایه‌گذاری را در اختیار سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی قرار می‌دهد.

آکادمی اینترنت اشیا «دانش‌مان» با هدف فرهنگ‌سازی دانش اینترنت اشیا و ایجاد بستر تخصصی آموزشی در زمینه اینترنت اشیا، فعالیت خود را از ابتدای سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است.

تمامی افراد حقیقی می‌توانند از مبلغ ۵۰۰ هزار تومان تا ۴۰۰ میلیون تومان در این طرح سرمایه‌گذاری کرده و سود سالانه ۴۲ درصد دریافت کنند.

شرکت‌های حقوقی نیز در صورت تمایل می‌توانند از ۵۰۰ هزار تومان تا ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در این طرح سرمایه‌گذاری و سود سالانه ۴۲ درصد دریافت کنند. هر سه‌ماه یک‌بار نیز ۱۰.۵درصد از سود تعیین‌شده به سرمایه‌گذاران پرداخت می‌شود.

https://pvst.ir/hh8

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو