skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

فرایند ادغام و ساماندهی موسسه اعتباری نور در بانک ملی کامل شد

علی مومنی علی مومنی نویسنده میهمان

۲۲ اسفند ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

موسسه اعتباری نور به طور کامل در بانک ملی ادغام و ساماندهی شد.

آذر ماه امسال بانک مرکزی اعلام کرد تا پایان سال، ۳ موسسه اعتباری منحل‌شده از جمله موسسه اعتباری نور تعیین تکلیف خواهد شد. حال دبیر کل بانک مرکزی خبر داده است «ساماندهی» موسسه نور در بانک ملی با موفقیت انجام شده است.

محمد طالبی، دبیر کل بانک مرکزی در مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران ساماندهی موسسه نور در بانک ملی که در شرکت ملی خدمات انفورماتیک برگزار شد گفت: در ابتدا این نگرانی وجود داشت که مشکلاتی در روند کار ایجاد شود اما خوشبختانه با همکاری همه‌جانبه بخش‌های مختلف و اطمینان خاطری که آقای دکتر شاکری با توجه به توان مجموعه در خصوص اجرای کامل پروژه می‌دادند، این نگرانی به حداقل ‌رسید.

مهران محرمیان، معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی نیز در این رویداد گفت: اجرای شتاب ۸ و ریفاند و کارهای حوزه ارزی و نظارتی باید با اولویت و چابکی پیگیری شود.

او افزود: پروژه ریال دیجیتال بسیار مهم است و براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، مقرر شده در جزیره کیش به صورت پایلوت اجرا شود.

در ادامه محمدحسن انتظاری رئیس هیات مدیره شرکت خدمات انفورماتیک گفت: اهمیت این ساماندهی فقط در انجام پروژه موفق در یک زمان کوتاه منحصر نمی‌­شود، بلکه حفظ پایداری و انجام کار با کم‌ترین ریسک و بدون هیچگونه اختلال در ارائه خدمات به مشتریان موسسه نور و در نظام بانکی از موفقیت‌­های آن است. این مساله در نتیجه‌ همکاری همه جانبه دست‌اندرکاران پروژه و بسیار حائز اهمیت بود.

در این جلسه بابک درویش روحانی عضو هیئت مدیره شرکت خدمات انفورماتیک نیز گفت: اینکه پس از دو ماه بتوانید با کارت موسسه نور از حساب منتقل شده از این موسسه به بانک ملی برداشت کنید، کاری بی‌سابقه بود. با اعتماد بانک مرکزی و اجرای این پروژه توسط شرکت خدمات انفورماتیک، این شرکت توانست یکی از طرح­‌های مهم ساماندهی وضعیت نظام بانکی مدنظر بانک مرکزی را به خوبی به اتمام برساند.

https://pvst.ir/hh2
علی مومنی
علی مومنینویسنده میهمان

  در دانشگاه علامه اقتصاد خوانده‌ام با اینکه هیچ گاه عاشق آن نبودم. اولین بار در میانه دوره کارشناسی بود که در یک دوره چند ساعته روزنامه‌نگاری اقتصادی شرکت کردم که البته آورده‌ای نداشت اما سودای روزنامه‌نگار شدن را به سرم انداخت. حالا در پیوست می‌نویسم و حوزه‌‌های مورد علاقه‌ام اینترنت، اقتصاد دیجیتال و عرصه‌هایی است که اینها به عالم سیاست گره می‌خورند.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو