skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

چهارمین مسابقه برنامه‌نویسی آنلاین شریف کدجم برگزار می‌شود

۲۱ اسفند ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات شریف با حمایت شرکت داتین، چهارمین مسابقات برنامه‌نویسی آنلاین شریف کدجم را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی داتین، گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات شریف با برگزاری مسابقات برنامه‌نویسی در روزهای ۲۴ و ۲۵ اسفند تلاش می‌کند تا بستری مناسب برای ارتقای دانش فنی، مهارت و خلاقیت برنامه‌نویسان ایرانی فراهم آورد. هدف از برگزاری رویداد، که چهارمین دوره خود را تجربه می‌کند این است که شرکت‌کنندگان، استعداد خود را در حل مسائل برنامه‌نویسی محک بزنند و در فرایند مسابقه  شرکت کنند. مخاطب این رویداد، تمام کسانی هستند که توانایی برنامه‌نویسی دارند. حتی تسلط به یک زبان نیز برای شرکت در این مسابقه، کافی است.

نحوه برگزاری مسابقه برنامه‌نویسی کدجم

این مسابقه در دو مرحله طراحی شده؛ مرحله نخست آن با هدف سنجش توانایی افراد و استعدادیابی آنهاست. در این بخش، آنها تعدادی سوال چالشی دریافت می‌کنند و مدت زمان محدودی برای پاسخ دارند. حل سوالات بیشتر نیز مساوی است با دریافت امتیاز بیشتر و راه‌یابی به مراحل بعدی.

کمیته فنی مسابقات که شامل سرمایه‌گذاران، شرکت‌های بزرگ حوزه فناوری اطلاعات، چهره‌های موفق استارت‌آپی و افراد سرشناس حوزه ICT هستند، سوالات چالشی رویداد را طراحی می‌کنند و وظیفه امتیازدهی و داوری را برعهده دارند. 15 نفر برتری که به این مرحله راه می‌یابند، در سامانه مسابقات حاضر می‌شوند، به سوالات شفاهی داوران و کمیته فنی پاسخ می‌دهند و نمره مربوط به این بخش را دریافت می‌کنند.

این شرکت در سال‌های اخیر با تاسیس مدرسه داتین در پی آن است تا پیوندی بین دانشگاه و محیط حرفه‌ای کار برقرار کند. به این ترتیب از تازه‌واردان برنامه‌نویسی و فارغ‌التحصیلان رشته‌های کامیپوتر و فناوری اطلاعات در سراسر کشور دعوت به همکاری می‌کند تا این افراد تجربه، مهارت و توانایی‌های فنی و ارتباطی را در تعامل با سایر همکاران داتینی خود، کسب کنند. درحقیقت داتین با هدف ارتقای دانش و مهارت‌های برنامه‌نویسی و همچنین، شناخت و جذب افراد توانمند و خلاق در حوزه برنامه‌نویسی از این رویداد حمایت می‌کند. درنهایت ۱۵ نفر برتر این رقابت، می‌توانند از این شرکت بازدید کنند و با فعالیت‌های آن آشنا شوند.

https://pvst.ir/hgn

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو