skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اقتصاد دیجیتال

تحریریه پیوست

اختلال سامانه‌های فرابورس برای دومین روز متوالی

تحریریه پیوست

۲۰ اسفند ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

اختلال عملکرد سامانه فرابورس که از روز گذشته (شنبه ۱۹ اسفند) آغاز شده بود، امروز هم ادامه یافت و باعث تاخیر در سفارش‌گیری شد.

به گزارش پیوست، صبح امروز (۲۰ اسفند ۱۴۰۲) شرکت مدیریت فناوری بورس تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد به علت بروز اشکال فنی در زیرساخت‌های فنی معاملات، سفارش‌گیری بازارهای فرابورس در ساعت ۸:۲۵ و ۸:۴۵ آغاز نخواهد شد.

علی حسنی، مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس تهران در این رابطه به پایگاه خبری بازار سرمایه ایران گفت: ابتدای روز شنبه سرویس SAN Storage زیرساخت فرابورس متوقف شد، تجهیزات مذکور نقطه اشتراک تمامی ماژول‌های سامانه معاملات بوده که از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند و به طور عملی موجب توقف تمامی اجزا سامانه معاملاتی فرابورس شد.

حسنی همچنین گفت: نظر به دریافت نشدن نتیجه مثبت، علی‌رغم کار فنی و تلاش‌های اولیه صورت گرفته‌ در روز شنبه، سامانه به زمان شروع بازار نرسید و این موضوع از کانال های مختلف اطلاع ‌رسانی شد؛ در ادامه نیز با توجه به زمان‌بر بودن مراحل کار قطعی سامانه ادامه پیدا کرد و روز معاملاتی شنبه بدون معامله پایان یافت.

حسنی در ادامه تصریح کرد: اکثر ماژول سامانه بالا هستند و انتظار می رود در زمان پیش رو، صد در صد سرویس‌ها تکمیل شوند و همچنین نگرانی بابت داده به طور قطع وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس تهران در پایان گفت: شرکت مدیریت فناوری ضمن پوزش از تمامی ذی‌نفعان بازار فرابورس، در تلاش است مطابق با پروژه‌های تعریف شده که مراحل تکمیل خود را می‌گذراند از تکرار این گونه موارد جلوگیری کرده و خدمتی پایدار در این حوزه ارائه کند.

https://pvst.ir/hg4

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو