skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اطلاعیه بلوبانک: مسدودی حساب تنها با دستور مقام ذی‌صلاح قضایی انجام می‌شود

۱۷ اسفند ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

بلوبانک در کانال تلگرامی خود اعلام کرده است: طبق قوانین اعلام شده از سوی بانک مرکزی، در صورت شناسایی فعالیت‌های مربوط به شرط‌بندی و قمار، محدودیت‌هایی در استفاده کاربر از خدمات بانکی ایجاد می‌شود اما مسدودی حساب تنها با دستور مقام ذی‌صلاح قضایی انجام می‌شود.

بلوبانک در کانال تلگرامی خود بیانیه‌ای در ارتباط با رویکرد بلوبانک در زمینه فعالیت‌های مربوط به شرط‌بندی و قمار منتشر کرده است.

در این بیانیه آمده است: به اطلاع می‌رساند که طبق قوانین اعلام شده از سوی بانک مرکزی، در صورت شناسایی فعالیت‌های مربوط به شرط‌بندی و قمار، محدودیت‌هایی در استفاده کاربر از خدمات بانکی ایجاد می‌شود. بلو هم به عنوان یک نئوبانک وابسته به بانک سامان، از این قاعده مستثنی نیست.

بلو در گام اول، بعد از شناسایی، به کاربرانی که تراکنش‌های مشکوک به شرط‌بندی دارند، هشدار می‌دهد و در گام بعدی، طبق ضوابط بانک مرکزی، محدودیت‎‌هایی پیشگیرانه در استفاده از خدمات مربوط به کارت برای کاربر ایجاد می‌شود.

همچنین در نظر داشته باشید بلو نه به خاطر تراکنش‌های مشکوک به شرط‌بندی و نه هیچ دلیل مشابه دیگری، حسابی را نمی‌بندد یا مسدود نمی‌کند. مسدودی حساب تنها و تنها با دستور مقام ذی‌صلاح قضایی انجام می‌شود.

https://pvst.ir/hfi

2 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو