skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پایداری سرویس تترلند در روزهای شلوع بازار رمزارزها

۱۶ اسفند ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

صرافی ارزدیجیتال تترلند از پایداری سرویس خود در زمان افزایش ترافیک به دلیل رشد قابل توجه قیمت بیت‌کوین در هفته گذشته خبر داد. این پلتفرم رشد ۱۰ برابری حملات مخرب را هم در هفته گذشته تجربه کرده است.

به گزارش روابط عمومی تترلند، با ثبت سقف قیمتی جدید (ATH) بیت‌کوین و بالا رفتن قیمت دلار که افزایش قیمت رمزارز تتر را به دنبال داشت، ترافیک ورودی وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های سکوهای تبادل رمزارزی داخلی برای تبدیل سرمایه به رمزارز توسط کاربران، افزایش یافته است. براساس آمار مدیران سکوی تبادل رمزارز تترلند، این پلتفرم در روزهای گذشته (از ۱۲ اسفند به بعد) با میانگین ۱۴ برابری رشد کاربران فعال همراه بوده و این در حالی است که با وجود این رشد ناگهانی، اختلالی در خدمات تترلند رخ نداده.

همچنین سرویس معامله آسان تتر این صرافی با بیش از ۱۸۶ درصد، تعداد کاربران جدید ۲۳۳ درصد و تعداد معاملات OTC با رشد ۱۸۶ درصدی نسبت به هفته گذشته همراه بوده‌ است. با این حال پایداری سرویس تترلند حفظ شده و داده‌های تترلند نشان می‌دهد حملات مخرب این سکوی تبادل در این مدت ۱۰ برابر شده ‌است و تیم فنی و پشتیبانی آن توانسته است تمام این تهدیدها را دفع کنند.

در این وضعیت و با توجه به اعلان‌های رسمی که سکوهای تبادل رمزارز در کانال‌های اطلاع‌رسانی خود منتشر می‌کنند یا به وسیله عموم کاربران در شبکه‌های اجتماعی بیان می‌شود به نظر می‌رسد اکثر صرافی‌های داخلی با مشکل قطعی یا ناپایداری سرویس‌های خود به علت ترافیک ایجاد شده در این روزها روبرو بوده‌اند.

همچنین واحد  پشتیبانی و امورکاربران تترلند در دو هفته اول اسفند، ۷ برابر رشد در چت آنلاین خود نسبت به بهمن‌ماه داشته‌ و میانگین زمان پاسخگویی این واحد در این ترافیک کاری، زیر ۴۰ ثانیه بوده ‌است.

براساس گزارش‌های منتشر شده از سوی کاربران بازار رمزارزها در شبکه‌های اجتماعی صرافی‌های بین‌المللی نیز از موج حاصل از رشد بازار مصون نبوده‌اند و صرافی مطرحی مثل کوین‌بیس نیز در سرویس‌های خود دچار اختلال شده ‌است.

https://pvst.ir/hf9

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو