skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

طرح ملی «توانمندسازی محلات» در بانک ایران زمین اجرا می‌شود

۱۴ اسفند ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

طرح ملی توانمندسازی محلات در بانک ایران زمین با هدف تعامل کسب و کار و محلات با حوزه‌های پرداختی و بانکی اجرا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، طرح ملی توانمندسازی محلات، تعریف دقیقی از بانکداری دیجیتال است که می‌توان امور بانکی را براساس نیاز مشتری طراحی کرد و در اختیار مشتریان قرار داد.

مراسم آیین امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بانک ایران زمین و بنیاد آینده سازان محلات (باما) با عنوان«طرح ملی توانمندسازی محلات« با حضور علی آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس ستاد توانمندسازی محلات کم‌برخوردار، مدیران عالی بانک ایران زمین و بنیاد آینده سازان محلات (باما)، مدیران عامل هلدینگ های مالی و فناوری اطلاعات و شرکت های زیر مجموعه این بانک برگزار شد.

بر اساس این گزارش، این تفاهمنامه از جمله با هدف ایجاد بستر همکاری و هم افزایی در زمینه تامین و ارائه خدمات در حوزه های اپلیکیشن، وب سرویس های بانکی، بیمه ای و نرم افزاری و خدمات فناورانه مرتبط به کاربران، به امضا رسیده و ارائه و پشتیبانی زیرساخت های نرم افزاری بانکی و خدمات در حوزه پرداخت الکترونیک را نیز شامل می شود.

به گفته آقامحمدی رئیس ستاد توانمندسازی محلات کم‌برخوردار، امضای تفاهم نامه «طرح توانمندسازی محلات» با بانک ایران زمین تحول بزرگی برای پیشرفت و توسعه کشور و اشتغال جوانان این مرز و بوم و رفاه هموطنان خواهد بود.

عبدالمجید پورسعید در این مراسم ضمن ابراز امیدواری از اجرای این طرح، گفت: بانک ایران زمین در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی سازمانی با بهره گیری از تمام امکانات و پتانسیل خود، در جهت توسعه تولید داخلی و ایجاد کسب و کار برای جوانان این سرزمین، حرکت خواهد کرد.

در این مراسم کاظم دهقان مدیرعامل هلدینگ فناوری اطلاعات بانک ایران زمین (جامپ) طرح ملی توانمندسازی محلات را تعامل بی نظیر کسب و کار و محلات با حوزه های پرداختی و بانکی بیان کرد و گفت: این طرح دقیقا تعریفی از بانکداری دیجیتال است که ما بتوانیم امور بانکی را براساس نیاز مشتری طراحی کنیم و در اختیار مشتریان قرار دهیم. این طرح می تواند نقطه عطفی در نظام بانکی کشور باشد.

دهقان افزود: بانک ایران زمین در این فرآیند بدعت نویی را برای کشور پایه ریزی خواهد کرد و امیدواریم با استفاده از ظرفیت ها و زیرساخت های فراهم شده، بتواند خدمات مطلوبی را ارائه کند.در انتهای این مراسم تفاهم نامه همکاری مشترک طرح ملی توانمندسازی محلات توسط مدیران عالی بانک ایران زمین و بنیاد آینده سازان محلات (باما) امضا شد.

https://pvst.ir/hel

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو