skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

رویداد Block&Fin Stars برای افراد علاقه‌مند به نوآوری و فناوری‌های مالی برگزار می‌شود

۹ اسفند ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

دانشگاه فردوسی و شتاب‌دهنده تریگ‌آپ با حمایت و همراهی داتین، رویداد Block&Fin Stars را برای دانشجویان و علاقه‌مندان به نوآوری و فناوری‌های مالی برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی داتین، این رویداد، ویژه دانشجویان در هر سطح تحصیلی است که به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد و شتاب‌دهنده تریگ‌آپ و با همراهی داتین روز سیزدهم اسفندماه برگزار می‌شود. در این برنامه دانشجویان قرار است ایده‌های کسب‌وکاری خود را با محورهای فناوری‌های مالی، هوش مصنوعی و بلاکچین ‌درمعرض قضاوت داوران بگذارند.

Block&Fin Stars دو نوع شرکت‌کننده دارد؛ بخشی از شرکت‌کنندگان برای آشنایی بیشتر با مباحث فناوری‌های مالی، نوآوری و کسب‌وکاری و شنیدن تجربیات سخنران‌ها حضور دارند و برخی دیگر از شرکت‌کنندگان ثبت طرح انجام می‌دهند. در روز رویداد، هشت طرح منتخب می‌شود و اعضای طرح‌های انتحابی، ۱۰ دقیقه زمان دارند تا ایده خود را ارائه دهند. درنهایت، داوران برنامه که چهار فرد متخصص و باتجربه هستند، سه تیم برتر را انتخاب و به آنها تسهیلات ویژه و جوایز اهدا می‌کنند.

داتین علاوه بر حمایت از این رویداد آموزشی، با حضور متخصصانش در بخش داوری و ارائه سخنرانی، همراه دانشجویان است و مارال میرزایی، مدیر امور مشتریان بانکداری نوین داتین به‌عنوان سخنران و داور در این رویداد یک روزه حضور دارد. او قرار است درباره «نوآوری، فناوری مالی و آینده» با دانشجویان گفت‌وگو و تجربیاتش را به آنها منتقل کند. همچنین، درکنار تیم داوری حضور دارد تا بتوانند درتعامل با یکدیگر، بهترین ایده‌های کسب‌وکاری دانشجویان را در محورهای رویداد برگزینند.

این رویداد ۱۳ اسفندما از ساعت ۱۰ الی ۱۴ در سالن خیام دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی برگزار می‌شود. اطلاعات بیشتر درباره این رویداد را اینجا بخوانید.

https://pvst.ir/hc9

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو