skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

دیوار به جمع ناشرین برتر تپسل اضافه شد

۲ اسفند ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۳ اسفند ۱۴۰۲

همکاری مشترک بین تپسل و دیوار به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد که از طریق تپسل، تبلیغات خود را روی پلتفرم دیوار اجرا کنند و به جامعه مخاطبان دیوار دسترسی داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی تپسل، در ادامه روند توسعه اکوسیستم تبلیغات دیجیتال در ایران، تپسل با تجربه پنج ساله تبلیغات در کافه بازار، دیوار را نیز به مجموعه ظرفیت های خود اضافه کرده است.

بهرنگ تنکابنی، مدیر ارشد تیم موفقیت مشتریان در رابطه با این همکاری می‌گوید: «با اتصال فنی دو پلتفرم تپسل و دیوار، همکاری این دو مجموعه در زمینه نمایش تبلیغات در پلفترم بزرگ دیوار وارد فاز دوم شد.»

او ادامه می‌دهد: «ما از آذر امسال، پیرو اعلام دوستانمان در مجموعه دیوار مبنی بر امکان نمایش بنرهای تبلیغاتی در پلتفرم دیوار، همکاری‌‌مان را در این زمینه با این پلتفرم آغاز کردیم و  از موفق‌ترین کمپین‌های اجرا شده روی دیوار نمایش تبلیغات بانک سامان بوده که همگام با کمپین ۳۶۰ درجه‌اش، سهم بزرگی از نمایش را در پلتفرم دیوار به خود اختصاص داد.اکنون بعد از دو ماه همکاری دیوار، با پیاده‌سازی سیستم RTB دو پلتفرم تپسل و دیوار از لحاظ فنی به شکل آنلاین و درلحظه بهم متصل شده‌اند و همکاری در زمینه نمایش بنرهای تبلیغاتی وارد فاز دوم شده است. در فاز فعلی امکان نمایش آگهی با هدفمندی دسته‌بندی‌ها و جست‌وجو‌ها به تفکیک استان و شهر فراهم شده است.

آمارهایی که دیوار در سال ۱۴۰۰ منتشر کرده است، نشان می‌دهد که میزان گوشی کاربرانی که این پلتفرم را باز کرده‌اند نسبت به سال قبل از آن حدود ۲۰ درصد افزایش داشته است و از۴۴.۱ میلیون به ۵۳.۱ میلیون رسیده است و درواقع به ازای هر خانواده ایرانی دو گوشی موبایل اپلیکیشن دیوار را باز کرده‌اند. از سوی دیگر تنها در این سال حدود ۱۴۰ میلیون آگهی روی دیوار منتشر شده است.

در همین رابطه تپسل اخیرا در همکاری مشترکی با دیوار، این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است که تبلیغات خود را روی این پلتفرم اجرا کنند.

اجرای آزمایشی این تبلیغات توسط تپسل در دیوار تا پایان فروردین ۱۴۰۳ ادامه دارد.

https://pvst.ir/hak

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو