skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

دستیار هوش مصنوعی ادوبی می‌تواند PDF را جستجو و خلاصه کند

۲ اسفند ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ادوبی روز سه‌شنبه از یک دستیار هوش مصنوعی در اپلیکیشین‌های Reader و Acrobat رونمایی کرد که می‌تواند از فایل‌های پی‌دی‌اف و دیگر مستندات چکیده گرفته و به سوالات مربوط به آنها پاسخ دهند.

به گزارش پیوست، در حال حاضر نسخه بتای این هوش مصنوعی در نرم‌افزار Acrobat قابل دسترسی است و «طی روزها و هفته‌های آینده قابلیت‌هایی به Reader نیز اضافه می‌شوند.» ادوبی قصد دارد پس از اتمام دوره بتای این ابزار، از یک طرح اشتراکی برای استفاده از آن رونمایی کند.

این دستیار هوش مصنوعی با ارائه چکیده‌ای از PDFها به درک بهتر این مستندات کمک می‌کند. فایل‌های PDF برخلاف دیگر فرمت‌های متنی به سادگی توسط ماشین‌ قابل خواندن نیستند و حالا هوش مصنوعی ادوبی می‌تواند به سوالاتی درمورد اطلاعات داخل مستند پاسخ دهد و یک «رابط کاربری مکالمه محور» دارد. این ابزار همچنین سوالاتی درمورد فایل را به کاربر پیشنهاد می‌دهد.

به گفته ادوبی این ابزار هوش مصنوعی همچنین می‌تواند مراجعی را نیز در اختیار کاربر بگذارد تا فرد خود منابع پاسخ‌ها را تایید کند. ابزار ادوبی همچنین می‌تواند متن را برای فرمت‌های مختلفی مثل ایمیل، ارائه و گزارش تولید کند.

ابزارهای هوش مصنوعی دیگری مثل ChatGPT هم قابلیت‌هایی برای خواندن فایل‌های پی‌دی‌اف دارند اما برای استفاده از این خدمات باید فایل خود را بارگذاری کنید. قابلیت هوش مصنوعی دوبی در داخل اپلیکیشن‌ها جای گرفته است.

چنین ابزاری برای درک متون بلند با استفاده از چکیده کاربرد دارد و شما همچنین می‌توانید برای فهمیدن هرچه بهتر مطلب، درمورد موضوع آن سوال بپرسید.

https://pvst.ir/haf

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو