skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

فناوری

تحریریه پیوست

خدمات ویژه رایگان +Care به کاربران ایرانی سری Galaxy S24

تحریریه پیوست

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

خریداران گوشی‌های سری Galaxy S24 سامسونگ در ایران با هر گارانتی، تا ۳ ماه از خدمات ویژه شرکت همراه سرویس خاورمیانه برخودار می‌شوند. این خدمات این خدمات شامل مواردی مثل شکستگی و ضربه خوردگی، آب‌ خوردگی، آتش‌سوزی یا انفجار و نوسانات برق می‌شود.

شرکت همراه سرویس خاورمیانه به عنوان نماینده رسمی خدمات پس از فروش شرکت سامسونگ در ایران اعلام کرد کلیه خریداران ایرانی گوشی‌های سری Galaxy S24 سامسونگ می‌توانند با مراجعه به سایت این شرکت و ثبت نام رایگان از خدمات ویژه در طول یک دروه سه ماهه بهره‌مند شوند.

این خدمات ویژه، مختص گوشی‌های +Galaxy S24 ،Galaxy S24 و Galaxy S24 Ultra است و همه دستگاه‌های تحت گارانتی تمامی شرکت‌ها را شامل می‌شود. کاربرانی که دستگاه خود را تا تاریخ ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ خریداری کرده، در سامانه همتا (رجیستری) و همچنین در وب‌سایت شرکت همراه سرویس خاورمیانه ثبت کرده باشند، می‌توانند از این خدمات ویژه رایگان بهره ببرند.

برای استفاده از این سرویس ویژه، حداکثر تا ۱۰ روز پس از فعال‌سازی دستگاه فرصت ثبت نام وجود دارد.

پس از ثبت‌نام، سرویس ویژه رایگان +Care برای مدت سه ماه برای این گوشی‌ها‌ شما فعال می‌شود. در این مدت چنانچه حوادث تحت پوشش سرویس، برای دستگاه‌تان رخ دهد، کلیه مراکز خدمات همراه سرویس خاورمیانه، سرویس مورد نظر را به مشتری ارائه می‌کنند.

همچنین آن دسته از خریدارانی که گوشی سامسونگ Galaxy S24 آنها دارای گارانتی شرکت همراه سرویس خاورمیانه است، تخفیف ویژه‌ای برای افزایش مدت سرویس به ۱۵ ماه از تاریخ فعال‌سازی دریافت خواهند کرد.

برای ثبت‌نام و استفاده از خدمات ویژه رایگان +Care به وب‌سایت شرکت همراه سرویس خاورمیانه مراجعه کنید.

https://pvst.ir/h9m

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو