skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پنجمین مسابقه کدنویسی مبهم برگزار می‌شود

۲۸ بهمن ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پنجمین مسابقه کدنویسی مبهم دانشگاه شریف با حمایت توسن آکادمی سوم اسفند برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی توسن، پنجمین مسابقه کدنویسی مبهم دانشگاه شریف « spaghetti contest5 »، سوم اسفندماه توسط گروه فناوری اطلاعات شریف ( Sharif ICT Group ) و با حمایت توسن آکادمی در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

مسابقات کد نویسی مبهم رویدادی است که برای تخمین مهارت برنامه‌نویسان در نوشتن کدهای ناخوانا یا در اصطلاح (Dirty Code) برگزار می‌شود و شرکت کنندگان در طی این رقابت برای حل چالش‌های روز بازار راه حل ارائه می‌کنند.

از مهمترین مزیت‌های شرکت در آن برای ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ‌ﻧﻮﯾﺴﺎ ن می‌توان به یادگیری، تمرین، رﻗﺎﺑﺖ و اﺳﺘﺨﺪام در ﺷﺮکت‌های ﻣﻌﺘﺒﺮ اشاره کرد.

کدنویسان برای شرکت در این مسابقه، سوم اسفند ماه 1402 از ساعت 8 صبح تا 5 بعداز ظهر رقابت می‌کنند و برگزیدگان این رویداد از امکان استخدام در شرکت های برتر حوزه فناوری برخوردار می‌شوند.

توسن آکادمی با هدف حمایت از آموزش و توسعه برنامه‌نویسی ، تبادل تجربه و به اشتراک ‌‌گذار ی خلاقیت و دانش در جامعه برنامه نویسان جوان از این رویداد حمایت می‌کند و به عنوان حامی اصلی پنجمین مسابقه کدنویسی مبهم دانشگاه شریف علاوه بر عضویت در کمیته سیاست ‌ گذاری ، تیم داوری ، مشاوره و نظارت بر عملکرد شرکت‌کنندگان، با برگزاری کارگاه آموزشی در خلال برگزاری مسابقه با این رویداد مشارکت دارد .

توسن آکادمی با هدف انتقال دانش و تجربه در مهرماه 1400 توسط شرکت توسن راه ‌ اندازی شده است. ورود به توسن آکادمی برا ی تمام علاقه ‌‌مندان آزاد است و دانشجویان، فارغ ‌‌التحصیلان دانشگاه ‌‌ها و کارجویان می‌توانند از خدمات و آموزش‌ها ی آن بهره‌مند شوند .

https://pvst.ir/h9d

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو