skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بازدید وزیر ارتباطات از روند اجرایی پروژه فیبر نوری شاتل در آمل

۲۸ بهمن ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

وزیر ارتباطات از روند اجرایی پروژه فیبر نوری شرکت شاتل در شهر آمل بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شاتل، صبح پنجشنبه ۲۶ بهمن ماه، عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از روند اجرایی طرح ملی فیبر نوری منازل و کسب‌وکارهای شاتل در شهر آمل بازدید کرد.

او در حاشیه این بازدید که با حضور مسئولان شهرداری آمل و جمعی از مدیران گروه شرکت‌های شاتل انجام شد، گفت: اجرای طرح توسعه فیبرنوری در برخی کلان‌شهر‌ها شروع شده و امروز در سه شهر آمل، بابل و ساری در مازندران نیز اجرایی خواهد شد.

زارع‌پور با تاکید بر اینکه توسعه شبکه فیبرنوری به شکل ریشه‌ای مشکلات مربوط به سرعت‌دهی اینترنت را در کشور برطرف خواهد کرد گفت: تا پایان سال ۱۴۰۳ طرح فیبرنوری در کل مازندران اجرایی خواهد شد.

وزیر ارتباطات ادامه داد: این طرح به عنوان زیرساخت شبکه ارتباطاتی است و برای چند دهه آینده کشور و سرعت اینترنت را تا ۱۰۰ برابر افزایش خواهد داد.

طرح توسعه شبکه‌ فیبرنوری منازل و کسب‌وکارها و هوشمند شدن شهر آمل توسط گروه فناوری ارتباطات و اطلاعات شاتل و شهرداری آمل براساس قراردادی که در آذر ماه امسال بین علی داودی، شهردار آمل و امیر اعرابی‌پور، نائب رییس هیات مدیره گروه شرکت‌های شاتل امضا شد، اجرا خواهد شد.

شهردار آمل در جریان این بازدید گفت: اجرای فیبر نوری پیش‌نیاز هر شهر هوشمندی است که امکان استفاده شهروندان از اینترنت پرسرعت خانگی و فناوری‌های نوین مرتبط با آن را به عنوان پیش‌نیاز تعامل مستقیم با جامعه، ارتقای کیفیت عملکرد، کاهش هزینه‌ها و مصرف بهینه منابع فراهم می‌کند.

بر این اساس شاتل تا سال ۱۴۰۳، پوشش ۱۰۰ درصدی دسترسی به اینترنت فیبر نوری تا سرعت ۱۰۰۰ مگابایت برثانیه را برای همه‌ جمعیت ۳۰۰ هزار نفری شهر آمل، فراهم خواهد کرد.

https://pvst.ir/h95

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو