skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

وزیرارتباطات: لایحه حریم خصوصی کاربران پیش از سال جدید به مجلس ارسال می‌شود

سمانه سمیع تحریریه

۲۵ بهمن ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

©عکس از ایرنا

عیسی‌ زارع‌پور وزیر ارتباطات می‌گوید: لایحه حریم خصوصی کاربران در کمیسیون اقتصادی دولت نهایی شده اما بررسی‌های حقوقی آن در کمیسیون حقوقی درحال بررسی است و امیدواریم پیش از سال جدید به مجلس ارسال شود.

به گزارش پیوست، عیسی زارع‌پور در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که چه زمانی لایحه حریم خصوصی کاربران در دولت تصویب می‌شود پاسخ داد: لایحه در کابین اقتصادی دولت نهایی شده و به صحن دولت رسیده است، اما یک سری بررسی‌های حقوقی کمیسیون‌های حقوقی و قضایی در حال بررسی است که امیدواریم پیش از سال جدید به مجلس ارسال شود.

زارع‌پور همچنین در زمینه صحبت برخی نمایندگان مجلس در حوزه گرانی اینترنت و شکایت به دیوان محاسبات یا سازمان بازرسی، و ورود این سازمان‌ها به مسئله افزایش قیمت اینترنت گفت: راجع به این مسائل قبلا صحبت شده است، اگر تورم صفر درصد است و اگر در کشور ۶ سال هیچ چیز گران نشده و قیمتش تغییر نکرده است، حرف آقایان درست است. مگر اپراتورها هزینه کارمندان و تجهیزات ندارند. افزایش نرخ فعلی هم ۳۴ درصد زیرنرخ تورم سال جاری امسال است و این افزایش قیمت تنها مربوط به ترافیک خارجی است و ترافیک داخلی اصلا گران نشده است.

او در زمینه برنامه‌های فضایی هم گفت: یکی از برنامه‌های مهم کاری ما این است  برای دانش فنی این پایگاه‌ها در کشور و کشورهای دیگر بازاریابی کنیم مذاکراتی نیز انجام شده اما اجازه بدهید تا رسیدن به نتیجه صبر کنیم. اما خوشبختانه ظرفیت‌های ما به جایی رسیده است که بتوانیم از ظرفیت پرتابگرها برای پرتاب ماهواره‌ها و مشارکت با کشورها در ساخت ماهواره‌های سنجشی همکاری کنیم.

https://pvst.ir/h8f
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو