skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

امکان ثبت آگهی‌های خرید و فروش خودرو در بستر آپ فراهم شد

۱۶ بهمن ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۱ بهمن ۱۴۰۲

 امکان ثبت و بررسی آگهی‌های خرید و فروش خودرو در بستر آپ برای تمام کاربران فراهم شده است.

به گزارش روابط‌ عمومی اپلیکیشن آپ، به جهت تکمیل سبد محصول و نیازسنجی بازار خودروی دست دوم، سرویس خرید و فروش خودرو در همکاری با پلتفرم باما به سوپراپلیکیشن آپ اضافه شده است.

آرمان فرج‌زاده مدیر ارشد اجرایی سوپراپلیکیشن آپ در خصوص این همکاری گفت: باما فقط یک سرویس جدید برای آپ نیست؛ ما براساس یک مدل مشارکت تجاری و استراتژیک به این همکاری رسیدیم. پتانسیل موجود در بازار خرید و فروش خودروی دست دوم، موقعیت چشمگیر برند باما به عنوان مرجع مورد اعتماد در بازار خودرو، تکمیل زنجیره ارزش شرکت آسان پرداخت و ظرفیت کاربران سوپراپلیکیشن آپ از جمله موضوعات مهم ما برای شروع این همکاری بود.

فرج‌زاده درباره دلایل همکاری با باما ادامه داد: براساس بررسی‌های انجام شده و در راستای استراتژی‌های کلان گروه آسان پرداخت، حوزه خودرو به عنوان یکی از بخش‌های دارای ظرفیت رشد، برای سرمایه‌گذاری درنظر گرفته شد و با بررسی گزینه‌ها به این نتیجه رسیدیم که باما با توجه به سهم بازار قابل توجه به‌ویژه در دسته خودروهای با قیمت متوسط به بالا، برند خوشنام و باسابقه در این حوزه و نیز طرح‌های جدید برای توسعه کسب‌وکار، بهترین گزینه برای شروع یک همکاری استراتژیک در این زمینه است. از طرفی روند رشد و توسعه باما و رویکرد تیم مدیریتی و اجرایی آن در انتخاب باما به‌عنوان همکار استراتژیک با بازاری پرظرفیت نقش مهمی داشت.

به گفته فرج‌زاده همکاری استراتژیک سوپراپلیکیشن آپ و پلتفرم باما در قالب یک تفاهم سرمایه گذاری دیده شده است که به سهام‌داری آپ در باما منتهی خواهد شد.

امیرعلی شبیری، مدیرعامل و هم‌بنیان‌گذار باما با اشاره به تعداد بیش از چهار میلیون معامله در سال با متوسط قیمتی ۵۰۰ میلیون تومان در ایران گفت: این بازار به لحاظ مالی و اهمیت آن در سبد دارایی خانواده‌ها بسیار پر اهمیت است. ما در باما ۱۵ سال پیش با یک بازار کاملا سنتی مواجه بودیم، در طول این سال‌ها توانستیم تغییراتی در عادت‌ها و فرایندهای معاملات ایجاد کنیم اما هنوز فاصله زیادی با بازارهای دنیا داریم. وقتی به خدمات و امکاناتی که به صورت آنلاین در اختیار مردم دیگر کشورها قرار می‌گیرد نگاه می‌کنیم، باید بگویم که هنوز در ابتدای راه هستیم و در این مسیر ماموریت اصلی باما خلق راه‌حل‌هایی برای تسهیل چرخه معاملات خودرو در ایران خواهد بود.

طبق گفته روابط عمومی ترنج هم این قرارداد با همکاری مشاوره شرکت ترنج به انجام رسید و تیم ادغام و تملیک شرکت ترنج به عنوان مشاور جذب سرمایه باما در تمامی مراحل منجر به امضای این قرارداد همکاری در کنار باما، حضور داشته و نقش اساسی در جهت تسهیل این فرایند ایفا کرده است.

خدمات تیم ادغام و تملیک ترنج، مشاوره ادغام و تملیک استارتاپ‌ها و شرکت‌ها، جذب سرمایه برای استارت‌آپ‌ها و شرکت‌ها، مشاوره تغییر و تجدید ساختار شرکت‌ها و هلدینگ‌ها، تهیه گزارش ارزش‌گذاری رسمی برای معاملات استراتژیک و عرضه اولیه شرکت‌ها، مشاوره استراتژیک مالی در زمینه پذیرش استارت‌آپ‌ها و شرکت‌ها در بازار سرمایه است.شرکت مشاور سرمایه‌گذاری ترنج ، در حوزه ادغام و تملیک در نقش مشاور طرف خرید و نیز طرف فروش در تراکنش‌های موفق داخلی و برون ‌مرزی متعددی حضور داشته و با ارائه خدمات موثر، طرفین را در پیشبرد بهتر اهداف یاری می‌دهد.

https://pvst.ir/h65

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو