skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

توسن تکنو خودپرداز طلا ارائه می‌دهد

۱۶ بهمن ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

توسن‌تکنو از راهکار خودپرداز طلا و دستگاه پز طلا رونمایی کرد. فروشندگان صنف طلا و جواهر با استفاده از این راهکارها، می‌توانند برای فرآیندهای خرید و فروش و انجام امور مالیاتی  استفاده کنند.

به گزارش روابط‌عمومی توسن تکنو، شرکت «توسعه فن‌افزار توسن» با نشان تجاری «توسن‌تکنو» با رونمایی از دو راهکارTECHNO GOLD ATM و TECHNO GOLD POS خود، در نمایشگاه بین‌المللی طلا و جواهر (IRAN GOLDEX 2024) حضور یافت.

توسعه راهکارهای TECHNO GOLD ATM و TECHNO GOLD POS با مشارکت و همراهی شرکت‌های «زربد»، «شاپ» و «تکسا» به‌عنوان دیگر شرکت‌های «گروه توسن» صورت گرفته است. فروشندگان صنف طلا و جواهر با بهره‌مندی از این راهکارها، می‌توانند برای فرآیندهای خرید و فروش، انجام امور مالیاتی و بهینه‌سازی تجربه مشتری در نقطه فروشگاه خود اقدام کنند.

راهکار TECHNO GOLD ATM توسن‌تکنو، این امکان را برای مشتریان فراهم می‌آورد تا با اطمینان بالاتر و سهولت بیشتر اقدام به خرید و فروش سکه و شمش طلا نمایند. این دستگاه همچنین می‌تواند احراز هویت خریدار یا فروشنده طلا را توسط حسگر اثر انگشت، دوربین تشخیص چهره و اسکنر کارت هوشمند ملی انجام دهد.

در راهکار TECHNO GOLD POS توسن‌تکنو، استعلام اصالت سکه و شمش طلا با استفاده از فناوری NFC و به‌کارگیری پایانه پرداخت الکترونیک TECHNO P10 میسر شده است. فروشندگان با بهره‌گیری از راهکار مدیریت فروشگاه «شاپین»، قادر به چاپ و صدور فاکتور و اصالت‌سنجی سکه‌ها و شمش‌های زربد خواهند بود.

ثبت موجودی طلا در سامانه جامع تجارت از دیگر ویژگی‌های شاپین برای طلافروشان است. همچنین راهکار «تکسا» بصورت یکپارچه با راهکار شاپین، امکان اتصال به سامانه مودیان مالیاتی و جلوگیری از جرائم مالیاتی را برای طلافروشان فراهم نموده است.

https://pvst.ir/h61
برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو