skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

گزارش پاییز تترلند: بازار صعودی باعث افزایش تعداد کاربران شد

۱۵ بهمن ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

گزارش فصل پاییز صرافی تترلند نشان می‌دهد با شکل‌گیری روند صعودی در بازار جهانی ارزهای دیجیتال، این پلتفرم با رشد نزدیک به ۱۰۰ درصدی تراکنش‌های مبدل رمزارزی و ۱۷ درصدی تعداد کاربران، در مقایسه با تابستان مواجه شده است.

به گزارش پیوست، صرافی ارز دیجیتال تترلند در گزارش فصل پاییز خود از افزایش تعداد کاربران ایرانی و عبور تعداد آنها از ۱۲ میلیون نفر خبر داد. براساس داده‌های این گزارش، افزایش ۵۰۰ میلیارد دلاری بازار ارزهای دیجیتال باعث افزایش سرمایه‌گذاری تریدرها و سرمایه‌گذاران ایرانی برای استفاده از فرصت‌های این بازار شده و تعداد کاربران این صرافی در مقایسه با تابستان، رشدی ۱۷ درصدی را تجربه کرده است.

افزایش تعداد و حجم تراکنش‌های تترلند

تعداد و حجم تراکنش‌ها در مبدل ارزی تترلند در پاییز ۱۴۰۲ مثل سایر شاخص‌ها روند صعودی داشته و به ترتیب ۲۸ و ۷۸ درصد افزایش پیدا کردند.

گزارش پاییز تترلند

در شروع پاییز ارزش بازار رمزارزها ۱۱۰۰ میلیارد دلار بود و در پایان فصل ارزش این بازار به ۱۶۵۰ میلیارد دلار رسید. این روند صعودی در آمار کاربرانی که در تترلند خرید و فروش انجام دادند نیز به چشم می‌خورد و تعداد آنها نسبت به تابستان سال ۱۴۰۲، ۳۶ درصد افزایش پیدا کرد.

گزارش پاییز تترلند

داده‌های گزارش تترلند همچنین نشان می‌دهد در سه ماهه سوم سال ۱۴۰۲، تعداد رمزارزهای مبدل این صرافی با اضافه شدن ۳۲ رمزارز جدید به ۳۸۳ کوین و توکن افزایش پیدا کرده است.

بیت‌کوین و اتریوم در جمع ۱۰ رمزارز برتر پاییز ۱۴۰۲

گزارش تترلند نشان می‌دهد قیمت بیت‌کوین، اتریوم و سولانا روند صعودی داشته‌اند. بیت‌کوین و اتریوم همچنین مثل تابستان ۱۴۰۲ در جمع ۱۰ رمزارز برتر این صرافی از نظر تعداد و حجم معاملات قرار گرفتند.

بر اساس داده‌های این گزارش میم‌کوین‌هایی مثل بونک به فهرست ۱۰ رمزارز برتر اضافه شده‌اند و به نظر می‌رسد معامله‌گران فعال تترلند به این میم‌کوین‌ها نسبت به تابستان اقبال بیشتری داشته‌اند.

گزارش پاییز تترلند

همچنین به نظر می‌رسد پاییز فصل سود کاربران تترلند روی دارایی‌های خود بوده است. طبق گزارش این صرافی، کاربران در سه ماهه سوم سال حدود ۷۲ درصد روی دارایی‌های خود سود کرده‌اند.

گزارش پاییز تترلند

https://pvst.ir/h5v

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو