skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

میزان مصرف ترافیک اینترنت داخل کشور در بازی ایران و ژاپن به ۷ ترابیت بر ثانیه رسید

۱۴ بهمن ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در پست ویراستی خود خبر از ثبت رکورد جدید در اینترنت کشور داد. طبق آنچه امیر لاجوری در صفحه ویراستی خود نوشته است هم‌زمان با بازی ایران و ژاپن ترافیک داخل کشور رکورد جدید زد و از ۷ ترابیت‌برثانیه عبور کرد.

به گزارش پیوست، او همچنین اعلام در بازی ایران و سوریه نیز مجموع ترافیک داخل و خارج رکورد زد و از ۱۲.۵ ترابیت‌برثانیه عبور کرد.

وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع‌پور نیز با انتشار مجدد پست ویراستی لاجوردی نوشت: این حاصل توسعه مستمر زیرساختهای ارتباطی کشور در دو سال اخیر است. حداکثر ترافیک داخلی تجربه شده تا ابتدای دولت سیزدهم حدود  ۲.۵ ترابیت بر ثانیه بود که الان تقریباً سه برابر شده است.

شهریور ماه ‍۴۰۲ نیز رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در زمان بازی پرسپولیس و النصر اعلام کرده بود که پیک ترافیک داخل از ۶.۳ ترابیت بر ثانیه گذشت.

او شهریور ماه گذشته در صفحه ویراستی خود نوشته بود: در جریان بازی پرسپولیس و النصر، یک بار دیگه زیرساخت‌های ارتباطی کشور با موفقیت محک خورد و پیک ترافیک داخل ۶.۳ ترابیت‌برثانیه ثبت شد و برای اولین بار، مجموع پیک ترافیک داخل و خارجی کشور رکورد زد و از مرز ۱۱ ترابیت‌برثانیه گذشت.

https://pvst.ir/h5h

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو