skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اسنپ از سرویس «اسنپ پرو» رونمایی کرد

۱۴ بهمن ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

اسنپ از سرویس اشتراک حرفه‌ای «اسنپ‌پرو» رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی اسنپ، کاربران سوپراپ اسنپ‌، که در طول ماه سفارش‌های زیادی ثبت می‌کنند، از این پس می‌توانند با فعال کردن اشتراک اسنپپرو به مشترکان حرفه‌ای اسنپ تبدیل شوند. همزمان با رونمایی رسمی از اسنپ‌پرو تخفیف ویژه‌ای برای خرید اشتراک آن در نظر گرفته شده است.

اسنپ‌پرو سرویس اشتراک حرفه‌ای سوپر اپلیکیشن اسنپ است که در حال حاضر روی سه سرویس خودرو، غذا و سوپرمارکتِ تحویل فوری و برای کاربران نسخه اندروید و وب‌اپلیکیشن در شهر تهران فعال شده است. در این سرویس، به ازای پرداخت مبلغ اشتراک اسنپ‌پرو، مزایای ویژه و تخفیف‌ اسنپ، به مدت یک ماه، به‌طور خودکار فعال می‌شود.

هزینه اشتراک ماهیانه اسنپ‌پرو ۱۵۰ هزار تومان است و اسنپ در نظر دارد به مناسبت رونمایی از این سرویس، از ۱۴ بهمن به مدت محدود، آن را به مبلغ ۴۰ هزار تومان در اختیار طرفدارانش قرار دهد.

با خرید اشتراک اسنپ‌پرو، ۵ تخفیف ۸ هزار تومانی برای ۵ سفر، به همراه پشتیبانی سریع‌تر در اختیار کاربران بخش خودرو قرار می‌گیرد. همچنین، بخش‌های مختلف عضو پرو در سرویس غذا دارای ارسال رایگان (تا سقف ۲۵ هزار تومان) و ۵ تا ۲۰ درصد تخفیف سفارش خواهند بود. برای سوپرمارکت‌های عضو پرو در سرویس سوپرمارکت تحویل فوری نیز ارسال رایگان (تا سقف ۱۵ هزار تومان) در نظر ‍گرفته شده است.

نحوه‌ خرید اشتراک اسنپ‌پرو

نشان اسنپ‌پرو در قسمت بالایی صفحه اصلی سوپر اپ اسنپ قرار دارد. با به‌روزکردن اپلیکیشن اسنپ، این بخش فعال و نشان آن به سوپراپ اضافه می‌شود. برای فعال کردن این سرویس، بعد از ورود به حساب کاربری خود در سوپراپ وارد صفحه‌ اسنپ‌پرو شده و گزینه «خرید» را انتخاب کنید؛ پس از انجام پرداخت موفق، اشتراک یک ماهه‌ اسنپ‌پرو فعال می‌شود.چنانچه اشتراک فودپروی فعال دارید، با خرید اسنپ‌پرو، زمان باقیمانده، مزایا و تخفیف‌های این اشتراک ذخیره و پس از پایان اشتراک اسنپ‌پرو در حساب کاربریتان در سرویس غذا فعال می‌شوند. سرویس اشتراک حرفه‌ای اسنپ‌پرو در آینده برای شهرهای بیشتر و سایر سیستم‌عامل‌ها نیز فعال خواهد شد.

https://pvst.ir/h5d

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو