skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پرداخت الکترونیک پاسارگاد، شرکت برتر از نظر رشد سریع انتخاب شد

۲ بهمن ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

پرداخت الکترونیک پاسارگاد، شرکت برتر از نظر رشد سریع انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی پرداخت الکترونیک پاسارگاد، سازمان‌مدیریت‌صنعتی از سال ۷۷ هرساله با برگزاری رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران و فراهم نمودن آمار و اطلاعات شفاف و مفید در مورد بنگاه‌های اقتصادی کشور به رتبه‌بندی شرکت‌های بزرگ ایران می‌پردازد.
بیست و ششمین دوره این جایزه دوشنبه دوم بهمن‌ماه در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار شد و شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد با سابقه حضور چند ساله در این جایزه توانست برای دومین سال پیاپی به‌عنوان «شرکت برتر از نظر رشد سریع» معرفی شود.
رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران با فراهم ساختن نگاه کلان و ملی، هرساله به بررسی شاخص‌هایی چون «رشد شرکت»، «سود آوری و عملکرد»، «بهره‌وری»، «صادرات»، «نقدینگی»، «بدهی» و «بازار» می‌پردازد و با ارائه گزارش‌‌ براساس ارزیابی‌های چند مرحله‌ای، مسیر حرکت کسب و کارهای اقتصادی را شناسایی و دورنمای رونق و رکود در صنایع مختلف را مدون می‌کند.
پرداخت الکترونیک پاسارگاد در سال گذشته نیز با رشد 256.25% ، به فروش 4/24،015 میلیارد ریال در سال مالی ۱۴۰۰ رسید و با ارتقا رتبه از ۲۰۹ به ۱۶۵، به‌عنوان «شرکت برتر از نظر رشد سریع» در این رتبه‌بندی شناخته شد.

https://pvst.ir/h1d

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو