skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تامین مالی مگاپروژه «سیرنگ» بر سکوی اینوستوران قرار گرفت

۱ بهمن ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

سکوی مالی «اینوستوران» از شرکت‌های زیرمجموعه گروه مالی پاسارگاد، فرصت سرمایه‌گذاری در مگاپروژه «پرواز یاران سیرنگ» را فراهم کرده است.

به گزارش روابط‌عمومی و برندینگ فناپ، اینوستوران به‌صورت تخصصی در حوزه سرمایه‌گذاری جمعی یا کرادفاندینگ فعالیت می‌کند و فرصت‌های متنوع سرمایه‌گذاری را در اختیار سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی قرار می‌دهد.

کرادفاندینگ یکی از مدل‌های سرمایه‌گذاری کم‌ریسک و پرسود به‌شمار می‌رود که به‌صورت رسمی تحت نظارت شرکت فرابورس ایران است.

فرصت‌ سرمایه‌گذاری در مگاپروژه پرواز یاران سیرنگ که از سوی اینوستوران معرفی شده، دارای تضمین شرکت پیشگامان امین سرمایه پاسارگاد است و سرمایه‌گذاری در آن معاف از مالیات خواهد بود.

فعالیت اصلی شرکت پرواز یاران سیرنگ، ارائه خدمات تعمیر و نگهداری ادوات پیشرفته و صنعتی در حوزه کشاورزی و پهپادی، ساخت، تولید، واردات و فروش ادوات پیشرفته صنعتی، کشاورزی و پهپادی است و تمامی افراد حقیقی و حقوقی می‌توانند با بررسی مستندات اعلام‌شده، به‌صورت آنلاین و آفلاین در این پروژه سرمایه‌گذاری کنند.

حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری برای اشخاص حقیقی و حقوقی در این طرح ۵۰۰ هزار تومان و حداکثر مبلغ سرمایه‌گذاری برای اشخاص حقیقی ۵۰۰ میلیون تومان و برای اشخاص حقوقی ۹ میلیارد تومان اعلام شده است.

علاقه‌مندان در دوره سرمایه‌گذاری یک‌ساله طرح پرواز یاران سیرنگ، سود سالانه ۴۲ درصد دریافت می‌کنند. در این مشارکت، ۱۰.۵ درصد از سود تعیین‌شده هر ۳ماه یک‌بار به سرمایه‌گذاران پرداخت می‌شود.

https://pvst.ir/h13

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو