skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

توسعه‌ فیبر نوری شاتل در ۶ شهر استان قم

۱ بهمن ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مسئولیت توسعه فیبر نوری در تمامی شهرهای استان قم به شاتل واگذار شد.

به گزارش روابط عمومی شاتل، پیرو تفاهم‌نامه‌ مشترکی که بین شاتل و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی امضا شده بود، اجرای پروژه‌ی فیبر نوری برای منازل و کسب‌وکارهای استان قم به گروه فناوری ارتباطات و اطلاعات شاتل واگذار شده بود.

روز پنج‌شنبه ۲۸ دی ماه ۱۴۰۲ همزمان با بازدید امیر محمدزاده لاجوردی، جانشین وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، از روند اجرایی پروژه فیبر نوری در شهر قم، قرارداد اجرای پروژه توسعه‌ شبکه‌ اینترنت پرسرعت مبتنی بر فیبر نوری (FTTx)  برای ۶ شهر دیگر استان قم، ‌بین گروه فناوری ارتباطات و اطلاعات شاتل و مدیران شهرداری این شهرها امضا شد.

در این مراسم که با حضور جانشین وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدحسن شانه‌ساززاده، رئیس هیات مدیره گروه شرکت‌های شاتل، مدیران شهرداری شهرهای کهک، دستجرد، سلفچگان، جعفریه، قاهان و قنوات و ابوالفضل حسینی، نماینده‌ شرکت شاتل در قم برگزار شد، ماموریت اجرای شبکه‌ فیبر نوری ۶ شهر تابعه قم هم به شرکت شاتل سپرده شده است.

بر این اساس شرکت شاتل موظف است مطابق با پروانه‌ شبکه و خدمات ارتباطی یکپارچه  (UNSP)، شبکه‌ اینترنت پرسرعت مبتنی بر فیبر نوری (FTTx) را برای دسترسی همه‌ ساکنان این استان، تا اسفند ماه و با پوشش ۱۰۰ درصدی فراهم کرده و گسترش دهد.

با اجرای این طرح، تمام منازل و کسب‌وکارهای استان قم تحت پوشش شبکه‌ فیبر نوری قرار خواهند گرفت.

https://pvst.ir/h11

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو