skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سینماتیکت: سهم بازار آنلاین فروش بلیت فیلم و تئاتر حدود ۸۹.۲ درصد است

۲۱ دی ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۳ دی ۱۴۰۲

سینما تیکت در گزارشی اعلام کرده است سهم بازار آنلاین فروش بلیت فیلم و تئاتر حدود ۸۹.۲ درصد است.

به گزارش روابط عمومی سینما تیکت، پاییز امسال «سینماتیکت» ۴ میلیون و ۲۵۲ هزار و ۳۳۷ بلیت فروخته است که در این بین سهم بازار کل از فروش بلیت فیلم‌های روی پرده ۴۳ درصد، و سهم بازار آنلاین در بخش فروش بلیت فیلم و تئاتر کمدی ۸۹ درصد برآورد شده که ۶۳۲ هزار و ۸۸۸ کاربر، برای نخستین بار از سینماتیکت بلیت خریده‌است.

در سه ماهه پاییز، فیلم «هتل»در صدر جدول پرفروش‌ها قرار دارد و در جایگاه بعدی هم فیلم «فسیل» دومین کمدی پربیننده پاییز محسوب می‌شود. سومین فیلمی که با اقبال روبه‌رو شده هم، انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ»  بوده است.

در ادامه جدول هم فیلم «ویلای ساحلی» و فیلم «گیجگاه»  قرار دارند. همچنین فیلم‌های «شهر هرت»، «جوجه تیغی» و «نارگیل ۲» رده‌های بعدی جدول فروش پاییزی سینماتیکت را به خود اختصاص داده‌اند.

در بین سینماهایی که مردم از طریق خرید آنلاین بلیت، بیشتر برای تماشای فیلم به آنجا رفتند «پردیس سینمایی ایران مال» در صدر انتخاب مردم از سامانه سینماتیکت قرار دارد. بعد از آن هم «پردیس سینمایی کوروش» و «پردیس سینمایی آزادی»  دومین و سومین سینمای پرمخاطب این سامانه فروش آنلاین بلیت شدند. «پردیس سینمایی مگامال»  و «پردیس سینمایی هویزه مشهد» هم در رتبه‌های بعدی هستند.

در بین مخاطبان سامانه سینماتیکت، تهران و البرز در صدر قرار دارند. بعد از آن هم استان خراسان رضوی و استان اصفهان در رتبه‌های اول تا پنجم هستند.

https://pvst.ir/gy4

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو