skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سقف تسهیلات آنی ویپاد با نام برآیند، ۵۰ میلیون تومان شد

۲۰ دی ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ویپاد، ترابانک پاسارگاد، سقف تسهیلات خود را از سی میلیون تومان به پنجاه میلیون تومان ارتقا داد.

به گزارش روابط عمومی داتین، کاربران برنامه ویپاد می‌توانند به‌صورت کاملا آنلاین و بدون ضامن و وثیقه تا سقف پنجاه میلیون تومان تسهیلات دریافت کنند.تسهیلات‌دهی در ویپاد به دو شیوه پلکانی و امتیازی است؛ در شیوه امتیازی که «برآیند» نام دارد هر ۱۰۰ هزار تومان سپرده در هر روز یک امتیاز محسوب می‌شود و براساس مجموع امتیاز‌ها افراد می‌توانند تسهیلات را تا سقف پنجاه میلیون تومان دریافت کنند و در بازه‌های شش یا دوازده ماه بازپرداخت آن را انجام دهند.

همچنین دریافت تسهیلات برآیند مانند تمامی خدمات بانکی ویپاد، کاملا آنلاین و در هر ساعتی از شبانه‌روز امکان‌پذیر است و از لحظه درخواست تا دریافت تسهیلات برآیند، حدود یک دقیقه به‌طول می‌انجامد. جدا از سرعت، شفافیت کاملی در اپلیکیشن وجود دارد تا کاربر به‌طور کامل در جریان وام‌گرفتن قرار بگیرد. کاربران برای دریافت وام آنلاین بدون ضامن می‌توانند از ویپاد استفاده کنند.

در شیوه پلکانی اهدای تسهیلات ویپاد که «پشتوانه» نام دارد، کاربران به‌صورت پلکانی تسهیلات یک، دو، سه، چهار، پنج و… را تا سقف ۲۵ میلیون تومان دریافت می‌کنند. شیوه بازپرداخت آن نیز تا ۱۰ میلیون تومان در چهار قسط و از ۱۵ تا ۲۵ میلیون تومان در شش قسط صورت می‌گیرد.

ویپاد با بیش از سه میلیون نصب، امتیاز ۴/۷ از ۵ را در فروشگاه‌های اندرویدی دارد و کاربران آن بیش از ۱۲۰ هزار نظر برایش ثبت کرده‌اند. همچنین، ویپاد تاکنون توانسته بیش از ۹ هزار میلیارد تومان تسهیلات به اقشار مختلف مردم در ۱۰ هزار روستا و ۱۲۰۰ شهر اعطا کند.

https://pvst.ir/gxg

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو