skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

وزیر ارتباطات: هیچکدام از بسته‌های قدیمی اینترنت حذف نشده‌اند

علی مومنی علی مومنی نویسنده میهمان

۲۰ دی ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

وزیر ارتباطات اعلام کرد هیچ یک از بسته‌هایی که تا پیش از افزایش تعرفه‌ اینترنت در دسترس بوده حذف نشده است و تنها بسته‌های بلند مدت جدید، موقتا از دسترس خارج شده‌اند.

به گزارش پیوست، عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، امروز در حاشیه جلسه هیات دولت در مورد حذف بسته‌های اینترنت گفت: این خبر کذبی است که دیروز روزنامه فرهیختگان زد. هیچ بسته بالای ۴ ماهی در یک سال و نیم گذشته نداشته‌ایم. پس از افزایش تعرفه، بسته‌های بلندمدت ارائه شد که پیش از آن نبود. خود شما در مطبوعات گفتید این بسته‌ها بیشتر از ۳۴ درصد نسبت به گذشته گران شده‌اند پس آنها را فعلا از دسترس خارج شده‌اند.

زارع‌پور در پاسخ به یکی از خبرنگاران که ادعا می‌کرد یکی از بسته‌های پیشین ایرانسل حذف شده است، بسته را روی برنامه ایرانسل من به خبرنگاران نشان داد و گفت: چرا خبر کذب درست می‌کنید؟ فضا را شما ملتهب می‌کنید.

وزیر ارتباطات در رابطه با بازنگری در سیاست‌های مسدودسازی اینترنت نیز توضیح داد: این ماموریت را آقای رئیس جمهور به دبیر شورای عالی فضای مجازی سپرد‌ه‌اند. کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه در دادستانی عضو کشور است و ۱۲+۱ عضو دارد. ۶ عضو آن از دولت است و هر تصمیمی در آن جا به ۷ رای نیاز دارد.

او از پیگیری مجدد رفع فیلتر گوگل‌پلی خبر داد: شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها تا وقتی پاسخگو نباشند امکان بازگشایی آنها نیست اما در مورد خیلی پلتفرم‌ها مثل گوگل‌پلی می‌شود تجدید نظر کرد. تا به حال ۲ بار اقدام کرده‌ایم اما مخالفت شده است اما باز هم اقدام می‌کنیم.

وزیر ICT همچنین از ثبت نام ۳.۵ میلیون نفر برای دریافت اینترنت رایگان خبر داد.

https://pvst.ir/gww
علی مومنی
علی مومنینویسنده میهمان

  در دانشگاه علامه اقتصاد خوانده‌ام با اینکه هیچ گاه عاشق آن نبودم. اولین بار در میانه دوره کارشناسی بود که در یک دوره چند ساعته روزنامه‌نگاری اقتصادی شرکت کردم که البته آورده‌ای نداشت اما سودای روزنامه‌نگار شدن را به سرم انداخت. حالا در پیوست می‌نویسم و حوزه‌‌های مورد علاقه‌ام اینترنت، اقتصاد دیجیتال و عرصه‌هایی است که اینها به عالم سیاست گره می‌خورند.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو