skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اسنپ سفرهای خود را برای کودکان بیمار تحت پوشش «خیریه‌ پزشکی نوین» رایگان کرد

۱۷ دی ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

اسنپ برای سفرهای درمانی تعدادی از کودکان مناطق تحت پوشش خیریه‌ پزشکی نوین رایگان شد.

به گزارش روابط عمومی اسنپ، اسنپ سفرهای خود را برای کودکان بیمار تحت پوشش «خیریه‌ پزشکی نوین» که برای درمان به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی شهر تهران مراجعه می‌کنند تا پایان سال ۱۴۰۲ رایگان کرد. هدف این طرح تسهیل رفت‌و‌آمد در شهر تهران برای کودکان ساکن مناطق کمتر برخورداری است که به همراه خانواده‌هایشان برای درمان به تهران آمده‌اند. با اجرای این طرح کودکان تحت پوشش خیریه پزشکی نوین می‌توانند با سفرهای اسنپی رایگان به بیمارستان‌ها، مراکز درمانی، مراکز تصویربرداری، اقامتگاه‌ها و غیره مراجعه و مسیر درمان خود را راحت‌تر طی کنند.

جامعه‌‌ هدف این طرح کودکانی هستند که برای درمان از محل سکونت خود به شهر تهران سفر می‌کنند.
این کودکان و خانواده‌هایشان عمدتاً از مناطق کمتر برخوردار هستند و غالباً در منطقه‌ محل سکونت خود به مراکز درمانی مجهز یا کادر پزشکی متخصص دسترسی ندارند. اجرای این طرح گامی کوچک برای تسهیل رفت‌وآمد آنان برای درمان است.
از جمله دیگر طرح‌های همسو با ماهیت کسب‌وکار اسنپ می‌توان به طرح معافیت از کمیسیون رانندگان دارای معلولیت، معافیت از کمیسیون کاربران راننده‌ مبتلا به ام‌اس، ایجاد بستری برای مشارکت در نیکوکاری کاربران در سوپراپلیکیشن اسنپ و تخفیف‌های ویژه‌ کاربران مسافر اشاره کرد.

ماموریت خیریه پزشکی نوین، پوشش هزینه‌ها و منابع لازم برای درمان کودکان زیر ۱۸ سال و زنان سرپرست خانوار ساکن مناطق کمتر برخوردار است. در راستای این هدف نیز بستر مناسب برای همکاری نیروهاى متخصص پزشکى، پرستارى و مددکارى برای تشخیص، درمان، مشاوره و راهنمایى تخصصى رایگان فراهم کرده است.این خیریه کودکان کمتر برخورداری را که برای بهره‌مندی از خدمات پزشکی نیاز است به تهران سفر کنند از ابتدای سفرشان تا زمان بهبودی کامل همراهی و حمایت می‌کند.

 

https://pvst.ir/gvv

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو