skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ثبت‌نام نمایشگاه کنگره زیست‌بوم موبایل ایران آغاز شد

۱۶ دی ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ثبت‌نام بخش نمایشگاهی و ارزیابی جایزه ملی کنگره زیست‌بوم موبایل ایران با دعوت از شرکت‌های فعال این حوزه آغاز شد.

به گزارش روابط‌عمومی کنگره زیست بوم موبایل ایران، شرکت‌های فعال در حوزه موبایل شامل تامین‌کنندگان، تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان تلفن همراه، تبلت و لوازم جانبی، شرکت‌های خدمات پس از فروش، ارائه‌دهندگان زیرساخت‌های ارتباطی، منتشرکنندگان محتوا، نرم افزارهای کاربردی، فین‌تک، رمزارز، بلاکچین و غیره در کنگره زیست بوم موبایل دعوت می‌شوند تا جهت ارزیابی در جایزه ملی زیست‌بوم موبایل ثبت نام کنند و در بخش نمایشگاهی کنگره زیست‌بوم هم حضور داشته باشند.

«کنگره زیست‌بوم موبایل ایران» رویداد مستقل زیست بوم موبایل و ارتباطات کشور در چندین بخش برنامه‌ریزی شده است که شامل پنل‌های تخصصی صاحب نظران و کارشناسان اکوسیستم، سمینارهایی با هدف معرفی فناوری‌ها و انتقال دانش و تجربه، پایش ایده‌های نوآورانه، معرفی دستاوردها و توانمندی‌های داخلی در حوزه تولید تلفن همره و نرم افزار، معرفی تازه‌های تکنولوژی، بخش خدمات دولت الکترونیک بر بستر موبایل و نمایشگاه جانبی می‌شود.

بخش‌های متنوع کنگره زیست بوم موبایل ایران شامل جهان حقیقی، جایزه ملی، هوش مصنوعی، رویداد استارت‌آپی، پنل‌های تخصصی بخش نمایشگاهی است. هدف اصلی جهان حقیقی، انتشار ایده‌های نوآورانه است که از طریق سخنرانی‌ها به دانشجویان، هنرمندان، فعالان اجتماعی، کارآفرینان و عموم جامعه کمک می‌کند تا تجربیات خود را به اشتراک بگذارند. در این کنگره هفت تجربه در قالب سخنرانی انتقال داده می‌شود. 

بخش دیگر کنگره که جایزه ملی زیست‌بوم موبایل ایران است، با هدف ایجاد انگیره در فعالین این اکوسیستم، با هماهنگی و عقد تفاهم همکاری با دفتر خدمات کسب و کار وازرت صمت، اقدام به  مدل‌سازی برای ارزیابی شرکت‌های این صنعت می‌کند.

امسال همزمان با کنگره زیست بوم موبایل ایران دو رویداد استارت‌آپی مهم برگزار خواهد شد و هدایت آن را متخصصان و بازی‌گردانان اصلی این حوزه برعهده خواهند داشت.

علاقمندان برای حضور در این رویداد با گزینش نقش خود در هر یک از این بخش‌ها، می‌توانند برای خود فرصت نمایش توانمندی‌ها و ارزش‌آفرینی را در زیست بوم مولد موبایل و ارتباطات کشور  فراهم کنند.

https://pvst.ir/gvl

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو