skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

دیجی‌پی و بانک صادرات تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

سمانه سمیع تحریریه

۱۲ دی ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

دیجی‌پی و بانک صادرات تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند و از این پس، بانک صادرات هم به جمع تامین‌کنندگان مالی سرویس دریافت وام دیجی‌پی پیوست.

به گزارش پیوست، امروز سه‌شنبه دوازدهم دی ۱۴۰۲، بانک صادرات و دیجی‌پی در مراسمی تفاهم‌نامه‌ای برای تخصیص اعتبار به کاربران دیجی‌پی امضا کردند.

در واقع این یک تفاهم‌نامه سه جانبه بین دیجی‌پی، دیجی‌کالا و بانک صادرات است و براساس این قرارداد و همکاری مشترک از این پس، بانک صادرات هم در جمع تامین‌کنندگان مالی سرویس دریافت وام دیجی‌پی قرار گرفته است.
طبق این تفاهم‌نامه کاربران دیجی‌پی علاوه بر طرح‌های بانک ملت و بانک تجارت می‌توانند با انتخاب بانک صادرات به‌عنوان تامین‌کننده مالی خود از دیجی‌پی تا سقف ۵۰ میلیون تومان اعتبار خرید دریافت کنند. کاربرانی که این تسهیلات آنلاین را دریافت می‌کنند می‌توانند از ۲۳ فروشگاه از جمله دیجی‌کالا خرید کرده و در اقساطی ۱۲ ماهه مبلغ دریافتی خود را تسویه کنند.

محسن سیفی مدیرعامل بانک صادرات درباره این تفاهم‌نامه گفت: صادرات یک بانک ۸۰ ساله با ۶۰ هزار نفر نیرو است و همکاری و صبوری دیجی‌پی در درک این موضوع باعث شد این تفاهم‌نامه به ثمر برسد.

او ادامه داد: جایگاه برند صادرات و دیجی‌کالا مشخص است و هر دوی ما سهم زیادی از بازار خودمان را در اختیار داریم. تاکنون ۴۰ میلیون ایرانی از خدمات بانک صادرات استفاده کرده‌‌اند. من بارها تاکید کرده‌ام تا چند سال آینده بانک به معنی امروزی آن وجود نخواهد داشت. همین حالا هم بانک‌ها در گوشی‌های موبایل افراد جای گرفته‌اند و جز در موارد خاص کسی به سراغ بانک‌ها به شکل حضوری نمی‌رود.

هدف فراگیری مالی است

هومن امینی مدیرعامل دیجی‌پی هم درباره این تفاهم‌نامه گفت: روی همکاری با بانک‌ها حساب کرده‌ایم و همکاری‌های مشترک با سازمان‌های مالی از اهداف مهم ما در دیجی‌پی است. از سویی برای اینکه بتوانیم سرویس اعتباری دیجی‌پی را متنوع‌تر و تکمیل‌تر کنیم از همکاری با بانک‌های جدید استقبال می‌کنیم.

امینی در ادامه به موضوع رتبه‌بندی اعتباری و فراگیری مالی هم اشاره کرد و گفت:  فراگیری مالی از ابتدای راه‌اندازی کسب و کارهایی مثل ما در اولویت بود. در واقع لندتک‌ها با این هدف تاسیس شدند تا سرویس‌های مالی عادلانه‌تری را در اختیار کاربران قرار دهند و در نگاه کلان همکاری با بانک این امکان را فراهم می‌کند. ما از بانک‌ها می‌خواهیم ما را بخشی از راه حل برای مشکلات مالی موجود بدانند و به شرکت‌های فناور اعتماد بیشتری کنند.

توسعه فین‌تک‌ها در گرو همکاری با بانک‌ها است

حمید محمدی مدیرعامل دیجی‌‌کالا هم در ادامه ضمن تاکید به همکاری با بانک‌ها برای توسعه کسب و کار دیجی‌کالا و دیجی‌پی، توضیح داد: توسعه فین‌تک‌ها در گروه همکاری با بانک‌ها است و اگر این درک و همکاری دوجانبه رخ بدهد، مسلما فین‌تک‌ها و لندتک‌ها بیش از پیش توسعه پیدا خواهند کرد و این مسئله به نفع کاربران و تمامی ذینفعان این صنعت است. محمدی ادامه داد هم بانک صادرات و هم دیجی‌کالا دو برند با کاربرانی میلیونی هستند که می‌توانند از این بازار به نفع توسعه یکدیگر بهره‌مند شوند.

https://pvst.ir/guo
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو