skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

شرکت معتمد هوشمند تکسا از سازمان امور مالیاتی مجوز فعالیت دریافت کرد

تحریریه پیوست

۹ دی ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شرکت معتمد هوشمند تکسا به‌عنوان هفتمین شرکت معتمد مالیاتی نوع اول توانست از سازمان امور مالیاتی، مجوز فعالیت دریافت کند.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت معتمد هوشمند تکسا و به نقل از درگاه ملی مجوزهای کشور، شرکت معتمد هوشمند تکسا با سرمایه‌گذاری مشترک شرکت‌های توسعه فن‌افزار (توسن‌تکنو) و توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری نگین (توسن) و تراکنش همراه ایمن (شاپ)، با دریافت مجوز فعالیت نوع یک به‌عنوان هفتمین شرکت معتمد مالیاتی در لیست شرکت‌های معتمد قرار گرفت و در راستای اجرای اصل ۱۲۳ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و مصوبه ۲۱-۰۷-۱۳۹۸ آماده ارائه خدمات صدور ارسال صورت حساب الکترونیکی به مودیان مالیاتی بر اساس قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان است.

مهدی بردابرد، مدیرعامل شرکت تکسا در خصوص برنامه‌ها و اهداف این شرکت گفت: باتوجه به تجربه بالای شرکت‌های بزرگ نرم‌افزاری و سخت‌افزاری پرداخت و بانکی عضو کنسرسیوم این شرکت، ظرفیت بالایی در ارائه خدمات نوین مالیاتی توسط معتمد هوشمند تکسا وجود دارد و این شرکت در تلاش است دغدغه‌های مودیان در انجام تکالیف مالیاتی خود در حوزه سامانه مودیان را به حداقل رسانده و خدمات متمایزی را ارائه کند.

مدیرعامل تکسا با توضیح خدمات این شرکت اضافه کرد: خدماتی مانند امکان اتصال به سامانه مودیان از طریق انواع پایانه‌های فروشگاهی، ارائه سرویس‌های ویژه اصناف و اشخاص حقیقی در قالب پایانه‌های فروشگاهی هوشمند، تضمین حفظ و نگهداری ایمن اطلاعات تا ۱۰ سال آینده و همچنین استفاده از تکنولوژی‌های جدید مانند هوش مصنوعی در ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان از جمله مواردی است که در راهکار تکسا وجود دارد.

درباره معتمد هوشمند تکسا

شرکت معتمد هوشمند تکسا با نام تجاری «تکسا» ارائه‌دهنده خدمات جامع و متنوع سازمانی به مودیان مالیاتی است. کسب‌وکار تکسا که توسط توسن‌تکنو و توسن‌نگین در صنعت فناوری‌های مالی ایران شکل گرفته است، به مودیان مالیاتی کمک می‌کند تمامی الزامات مورد نیاز برای اجرای قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان مالیاتی را محقق کنند.

https://pvst.ir/gtq

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو