skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سازمان تنظیم مقررات اعلام کرد: تعرفه اینترنت حدود ۳۰ درصد افزایش می‌یابد

۸ دی ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۹ دی ۱۴۰۲

تعرفه اینترنت اپراتورهای ارتباطی حدود ۳۰ درصد افزایش می‌یابد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، بر اساس تصمیم‌های اتخاذشده بعد از جلسه روز گذشته اپراتورها در رگولاتوری و پذیرش تعهدات مرتبط با افزایش کیفیت شبکه از سوی آنها، مقرر شد تعرفه اینترنت اپراتورهای ارتباطی حدود ۳۰ درصد افزایش یابد.

پیشتر نیز وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس رگولاتوری اعلام کرده بودند اصلاح نرخ اینترنت فقط در صورتی مورد موافقت قرار می‌گیرد که اپراتورها متعهد به افزایش کیفیت شبکه شوند.

بر همین اساس مدیران عامل اپراتورها شب گذشته با حضور در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شروط رگولاتوری را پذیرفتند که برخی از این شروط به شرح زیر است: افزایش سایت‌های نسل پنجم به ۱۰ درصد تا پایان سال ۱۴۰۳، افزایش پوشش نسل چهارم در کشور به ۹۶ درصد تا پایان سال ۱۴۰۳، افزایش ۳۰ درصدی میانگین سرعت اینترنت در ۶ ماه آینده.

همچنین همان‌طور که پیشتر اعلام شده بود، این تعهدات به صورت الحاقیه به پروانه فعالیت آنها پیوست می‌شود و در صورت عدم ایفای تعهدات در موعد مقرر جریمه برایشان در نظر گرفته خواهد شد.

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در اطلاعیه‌ دیگری اعلام کرده است: هیچ بسته‌ موجودی، مجوز حذف شدن ندارد و حداکثر افزایش قیمت این بسته‌ها حدود ۳۰ درصد است. همچنین اپراتورها باید بسته‌های جدید و بلندمدت را در اختیار عموم مردم قرار دهند و به فوریت جدول مقایسه قیمت قبل و بعد به‌روزرسانی بسته‌ها را اطلاع‌رسانی کنند.

https://pvst.ir/gtk

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو