skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

رئیس مرکز تتا: تخلف در نحوه پرداخت کارمزد مناقصه علت تغییر شیوه پرداخت در سامانه ستاد است

۵ دی ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی از تخلف در درگاه پرداخت کارمزد مناقصه سامانه ستاد از سال ۹۳ تا ۱۴۰۱ به دلیل واریز مبالغ کارمزدها به حسابی غیر از حساب دولت خبر داد. او قرارداد منعقدشده میان مرکز تتا و یکی از پیمانکاران زیرمجموعه بانک ملت در سال ۹۳ را مصداق دخل و تصرف در اموال دولتی دانست.

به گزارش پیوست، امین کلاهدوزان رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی درباره تغییرات اعمال شده در سامانه ستاد عنوان کرد: از سوم دی ماه به دلیل تخلف محرزشده در درگاه پرداخت در قسمت مناقصه سامانه ستاد، به طور موقت شیوه پرداخت الکترونیکی کارمزد مناقصه‌ها و خرید سند مسدود شده است. ما برای اینکه سامانه ستاد به کار خود ادامه دهد، شماره حساب و شبای مشخصی معرفی کرده‌ایم. در حال حاضر، تمام خدمات در سامانه ستاد قابل دسترسی است و تنها در شکل پرداخت کارمزد مناقصه و خرید سند تغییری رخ داده است. بر این اساس، پرداخت کارمزد و خرید سند از طریق درگاه پرداخت ممکن نیست و برنده مناقصه و افراد متقاضی بایستی از طریق شماره حساب- -۴۰۰۱۰۶۲۷۰۱۰۲۹۳۹۰- کارمزد مناقصه را به حساب دولت(مرکز توسعه تجارت الکترونیکی) واریز کنند.

کلاهدوزان درباره تخلف رخ داده در درگاه پرداخت مناقصات سامانه ستاد عنوان کرد: در دوره‌های قبل میان مرکز تتا و بانک ملت قراردادی امضا شده است و متاسفانه این قرارداد از سال ۹۳ تا سال ۱۴۰۱ در جریان بوده است. اما در این باره سکوت شده بود که ما آن را پیگیری کردیم. در این قرارداد مبالغ پرداختی به جای آنکه به حساب خزانه دولت واریز شود به حساب شرکت پیمانکار زیرمجموعه بانک ملت واریز شده بود. از نظر ما این کار دخل و تصرف در اموال دولت به حساب می‌آید ولی به دلیل بحث حقوقی و قضایی این قرارداد باید منتظر رای نهایی دستگاه قضایی ماند.

آرش عسکری رئیس سامانه ستاد درباره جزییات تغییر در سامانه ستاد گفت: با توجه به مسدودی درگاه پرداخت بخش پرداخت کارمزد مناقصه سامانه ستاد، ما سه بخشنامه در سوم دی‌ماه صادر کرده‌ایم و بر اساس قانون این اجازه را پیدا کرده‌ایم تا به شکل موقت با اعلام شماره حساب، پرداخت کارمزد و خرید سند مناقصه از سامانه ستاد صورت بگیرد. تلاش ما این بوده تا فرایندها در سامانه ستاد بدون اختلال انجام شوند.

او ادامه داد: به دلیل تخلف قانونی صورت گرفته درگاه پرداخت مسدود شده است و تا زمان رفع مغایرت قانونی و مطابقت فرایندها با قوانین کشور، پرداخت کارمزد از طریق شماره حساب ۴۰۰۱۰۶۲۷۰۱۰۲۹۳۹۰ و شماره شبا IR۳۳۰۱۰۰۰۰۴۰۰۱۰۶۲۷۰۱۰۲۹۳۹۰ مرکز توسعه تجارت الکترونیکی انجام می‌گیرد.

نامه مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در خصوص تغییر در فرایند پرداخت کارمزد مناقصه در سامانه ستاد

https://pvst.ir/grl

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو