skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

«جونیورا» پلتفرم آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان رونمایی شد

۴ دی ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

«جونیورا»؛ پلتفرم آموزشی ویژه دانش آموزان ۹ تا ۱۷ سال است که به صورت بازی‌‌محور و تعاملی برنامه‌نویسی را از مبتدی تا پیشرفته آموزش می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی «جونیورا» اولین پلتفرم آموزشی تعاملی برنامه‌نویسی به کودکان و نوجوانان است که توسط جامعه برنامه‌نویسان ایران با هدف شناساندن مفاهیم علوم کامپیوتر و برنامه‌نویسی ویژه سنین ۹ تا ۱۷ سال طراحی شده است. «جونیورا» دوره آموزشی «بلوک آپ استارتر» را برای آشنایی بیشتر دانش‌آموزان با برنامه‌نویسی به صورت رایگان در اختیار عموم قرار داده است.
آموزش بازی‌محور «جونیورا» انواع روش‌های آموزشی از نقاشی و بازی گرفته، تا داستان‌سرایی و انیمیشن را بسته به علاقه‌مندی کاربران ارائه می‌دهد. همچنین در محیط تعاملی، کودکان و نوجوانان می‌توانند با دیگر کاربران «جونیورا» ارتباط بگیرند و تجربیات و ایده‌های یکدیگر استفاده کنند.
«جونیورا» یک پلتفرم بازی‌محور است که کودکان را با چالش‌ها و مسائل جذاب و سرگرم‌کننده روبرو می‌کند. کودکان با حل این چالش‌ها نه تنها مفاهیم علوم کامپیوتر و برنامه نویسی را یاد می‌گیرند، بلکه این محتواهای آموزشی بازی محور باعث می‌شود که انگیزه و اعتماد به نفس کودکان در یادگیری برنامه نویسی بالا برود.
رابط کاربری این پلتفرم ساده، رنگارنگ، جذاب و دوستانه است که کودکان را به استفاده از آن ترغیب می‌کند. همچنین جونیورا دارای زبان‌های برنامه نویسی مختلفی است که کودکان می‌توانند بر اساس سطح و تمایل خود آنها را انتخاب کنند.
یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این پلتفرم، حل و ارائه پاسخ خودکار به تمرین‌هایی است که دانش آموزان پس از یادگیری انجام می‌دهند.«جونیورا» یک پلتفرم چند زبانه است که کودکان می‌توانند زبان مدنظر خود را انتخاب کنند. «جونیورا» به زبان‌های فارسی و انگلیسی است که کودکان می‌توانند بر اساس تنظیمات از بین آنها انتخاب کنند. همچنین به شرکت کنندگان در دوره‌های آموزشی «جونیورا» گواهینامه معتبر از سوی جامعه برنامه‌نویسان ایران داده می‌شود.

https://pvst.ir/gr3

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو