skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

آسیاتک تا سال ۱۴۰۴، ۴ میلیون پورت فیبرنوری فراهم می‌کند

۳ دی ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۴ دی ۱۴۰۲

آسیاتک پورت فیبرنوری

اپراتور ثابت آسیاتک در بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ با راهکارهای ارتباط سازمانی و ارائه خدمات اینترنت مبتنی بر فیبر نوری (FTTH) حاضر شده است و مدیرعامل این اپراتور از ایجاد ۴ میلیون پورت فیبرنوری تا سال ۱۴۰۴ خبر داد.

به گزارش روابط‌عمومی آسیاتک، این اپراتور ثابت با جدیدترین دستاوردهای خود در زمینه ارائه خدمات اینترنت فوق سریع مبتنی بر فیبر نوری (FTTH) و کامل‌ترین راهکارهای ارتباطی در بیست‌ ‌و چهارمین دوره از نمایشگاه تلکام حضور دارد.

امروزه آسیاتک در حوزه خدمات اینترنت پر سرعت توانسته مجموعه کامل و متنوعی از خدمات اینترنت خانگی را که شامل: ADSL2+ LTE، اینترنت فوق سریع مبتنی بر فیبر نوری (FTTH) و بی‌سیم اشتراکی (OWA) می‌شود، گرد هم آورده است. از دیگر دستاوردهای این اپراتور ثابت خانگی کسب رتبه برتر خدمات‌دهی با کیفیت در وبسایت «نت سنج» است.

همچنین به گفته محمدعلی یوسفی‌زاده، مدیرعامل آسیاتک، این اپراتور در صدد است تا پایان سال ۱۴۰۴ امکان دسترسی چهار میلیون خانوار ایرانی را به اینترنت فوق سریع فیبر نوری  فراهم کند

بخش دیگری از خدمات آسیاتک، موسوم به راهکارهای ارتباطی سازمانی نیز، شامل: خدمات پهنای باند اختصاصی، خدمات مرکز داده ( از جمله میزبانی و اجاره سرور اختصاصی)، شبکه خصوصی مجازی(VPN)  ، تلفن ثابت سازمانی (VoIP) موسوم به آسیاتل و پیامک (SMS)، سرور مجازی (VPS)  و خدمات ابری (Cloud) می‌شود. مجموعه‌ای در هم تنیده و جامع که می‌تواند نیازهای درون و برون سازمانی در سایر حوزه‌ها اعم از فناوری، تبلیغات، صنعت مالی و ارتباطات و …  را پایدار و پویا سازد

 

البته از دیگر محصولات و خدمات آسیاتک، می‌توان به راه‌اندازی VOD «تماشاخونه» اشاره کرد و این اپراتور برای تحقق و اجرای فناوری FTT-5G در ایران برنامه‌ریزی و پژوهش کرده است.

https://pvst.ir/gqw

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو