skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

BSS بومی باعث صرفه‌جویی ۲۵ میلیون دلاری سالانه می‌شود

سمانه سمیع تحریریه

۳ دی ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مدیرعامل بهسا می‌گوید استفاده از BSS بومی سالانه باعث صرفه‌جویی ۲۵ میلیون دلاری می‌شود.

به گزارش پیوست، در حاشیه روز دوم نمایشگاه تلکام سوم دی، شرکت بهسا (به‌پرداز همراه سامانه اول) از اولین راهکار دانش‌بنیان بومی BSS رونمایی کرد. میرعلى سیدى مدیرعامل بهسا در رابطه با BSS گفت:
BSS یک فناوری بومی است که به کمک اپراتور اول خاورمیانه یعنی همراه اول و شرکت بهسا ارائه شده است. بیش از ۵۰۰ کارشناس متخصص در این راه تلاش کرده‌اند تا توانسته‌ایم این محصول بومی را به اپراتورها ارائه دهیم، در حال حاضر غیر از همراه اول و رایتل دو کشور یمن و قزاقستان هم از این سرویس استفاده کرده‌اند.BSS وظیفه رادیویی سیستم GSM را به عهده دارد و ارتباط رادیویی MSها را کنترل می‌کند.
او در ادامه توضیح داد: شرایط تحریم مشکلات زیادی را به بازار مخابراتی ایران تحمیل کرده بود و راهکار دانش‌بنیان بومی BSS نه تنها می‌تواند به بازار داخلی بلکه بازار بین‌المللی و صادرات هم کمک کند.
او انگیزه حضور بهسا و رونمایی از BSS را در تلکام ۲۴ را هم معرفی خدمات بهسا و ورود به بازار بین‌المللی عنوان کرد و تشریح کرد: ما اولین ارائه‌کننده محصول ایرانی BSS هستیم که می‌توانیم از خروج از ارز در کشور جلوگیری کنیم. در حال حاضر هم برای بازارهای صادراتی خود را آماده کرده‌ایم. سیستم‌های پشتیبانی کسب و کار BSS نزدیک به ۲۰ ماژول و زیرسامانه دارد و مدیریت کارگزاری‌ها توسط این پلتفرم انجام می‌شود، BSS سکوی خدمات دیجیتال را در اختیار اپراتورها قرار می‌دهد.
استفاده از BSS به لحاظ قیمتی مقرون به صرفه است و سالانه باعث صرفه‌جویی  ۲۵ میلیون دلاری در کشور می‌شود.
او ادامه داد: در منطقه آفریقا و خاورمیانه هم قصد گسترش بازارهایمان را داریم و توسعه بازار کار هدف غایی ماست. شش میلیون مشترک فعال اپراتور قزاقستان و یمن مشترک فعال دارند.
در پایان رویداد رییس کمیسیون صنایع و معادن اکبری تالارپشتی ضمن تقدیر از خدمات بهسا عنوان کرد: بخش خصوصی چابکی بیشتری دارد و چنین همکاری‌هایی به نفع تمام مردم است و باعث صادرات و مانع خروج ارز از کشور می‌شود.

https://pvst.ir/gql
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو