skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

صدای پیوست

تحریریه پیوست

نسخه صوتی مروری بر ماهنامه پیوست شماره ۱۱۹ دی ۱۴۰۲

تحریریه پیوست

۶ دی ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شماره دی ماه پیوست، ممنوعیت واردات گوشی تلفن همراه آیفون به ایران و علاقه کاربران این گوشی را به عنوان موضوع پرونده خود انتخاب کرده و با تیتر «وسوسه پنهان» روی جلد قرار داده است.

در پرونده این ماه گفت‌وگوهایی با واردکنندگان و فروشندگان گوشی تلفن همراه و گزارش‌هایی درباره حواشی واردات آیفون و ممنوعیت دسترسی کاربران ایرانی به اپ‌استور گنجانده شده است.

در فرم گزارش ماه، وضعیت پلتفرم‌های فروش آنلاین دارو و احکام مربوط به ICT در لایحه بودجه سال آینده مورد توجه قرار گرفته و در بخش خدمت و تجارت ابتدا ره‌نگاشت ۱۰ ساله بانک مرکزی و سپس انتشار اپلیکیشن‌های جعلی بانکی به عنوان سوژه گزارش انتخاب شده‌اند. در همین فرم گفت‌وگوهایی با رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و معاون دولت الکترونیکی سازمان فناوری اطلاعات آمده است.

در بخش رمز ارز، مشکلات ماینرها در زمستان و توکن املاک مورد توجه قرار گرفته‌اند و در بخش حقوق فناوری، ابتدا به جنجال جدید ایلان ماسک در رابطه با مدیا مترز پرداخته شده و در پس از آن بخش دوم سلسه مطالب درباره حقوق هوش مصنوعی و همچنین بخش دوم مطالب حقوق کسب‌وکارهای نرم‌افزاری آمده است.

فرم جهان نیز پرونده خود را به موضوع سرمایه‌گذاری کشورهای همسایه ایران در صنعت ICT اختصاص داده است.

شما می‌توانید با گوش کردن به این شماره از رادیو پیوست از کلیات موضوعات مطرح شده در ماهنامه مطلع شوید و پس از آن مطالب و مقالات دلخواه خود را بخوانید. هم‌اکنون نسخه الکترونیکی شماره ۱۱۹ ماهنامه پیوست در دسترس است و نسخه کاغذی نیز منتشر شده است.

نسخه متنی شماره ۱۱۹ ماهنامه پیوست

https://pvst.ir/gtb

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو