skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مشکلات اینترنتی اصلی‌ترین چالش تیم‌های پشتیبانی پلتفرم‌های سلامت دیجیتال است

۱۹ آذر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مهرشاد تیموری، مدیرعامل و هم‌بنیان‌گذار بقراط معتقد است پشتیبانی در حوزه سلامت شرایط کمی متفاوت‌ و سخت‌تر از سایر تیم‌های پشتیبانی فعال در حوزه‌های آنلاین است. او همچنین مشکلات اینترنتی را اصلی‌ترین چالش تیم‌های پشتیبانی پلتفرم‌های سلامت دیجیتال می‌داند.

به گزارش روابط عمومی بقراط، مهرشاد تیموری در این باره می‌گوید:«ما از سرویس‌هایی ‌استفاده می‌کنیم  که مربوط به تامین اجتماعی و بیمه سلامت است و اگر این  سرویس‌ها به نحوی جداگانه با مشکل روبه رو شوند طبیعی است ک پزشک نمی‌تواند تشخیص دهد مشکل از چه سمتی است و نوک تیز پیکان پزشک به سمت بقراط نشانه گرفته می‌شود؛ و جواب« مشکل از سمت سازمان بیمه‌گر است» نیز در این مورد برای پزشکان قانع کننده نیست. این مورد در تابستان به دلیل قطعی برق و مشکلات قطعی سرورهای شرکت‌های ارائه دهنده سرویس نیز به همین شکل بود. و جبهه‌ای که بیشترین چالش را در این خصوص داشت طبیعتا تیم پشتیبانی بود.»

مدیرعامل بقراط با تاکید بر اینکه در حوزه سلامت به دلیل ارتباط مستقیم با سلامتی افراد مسائل از اهمیت و حساسیت بالاتری برخوردارند ادامه می‌دهد:« همین موضوع باعث می‌شود استهلاک تیم پشتیبانی در حوزه سلامت؛ از سایر حوزه‌های آنلاین به مراتب بیشتر و بالاتر باشد.»

او ادامه می‌دهد: «اولین سدی که کاربر یا پزشک با آن روبرو می‌شود و تمام موارد مربوط به پرداخت، مشکلات مربوط به تماس، پیگیری ارتباط بین پزشک و کاربر، مشکلات مربوط به چگونگی کار با اپلیکیشن یا سایت و مشکلاتی که ممکن است پزشک یا کاربر، هنگام کار کردن با آنها مواجه شود. همچنین بخش‌های مختلف مربوط به بیمه، قوانین سایت، تمامی موارد مربوط به اعتراضات، پیشنهادات، انتقادات و حتی ارتباط با بخش‌های مختلف تیم نیز توسط تیم پشتیبانی پیگیری می‌شود.»

تیموری با اشاره به اینکه مرکز پشتیبانی بقراط که به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته مشغول فعالیت است از روزهای یکشنبه با ۱۹.۱ درصد تماس دریافتی، با عنوان شلوغ‌ترین روز تیم پشتیبانی بقراط نام می‌برد و ادامه می‌دهد:« خلوت‌ترین روز پشتیبانی مربوط به روزهای جمعه با مجموع عددی ۳.۳ درصد است. شلوغ‌ترین ساعت مرکز پشتیبانی مربوط به ساعت ۱۸ روز شنبه است. این در حالی است که به طور میانگین بین تمام روزهای هفته، ساعت ۱۲ و ۱۳  با ۸.۹ درصد پرترافیک‌ترین ساعات پشتیبانی بقراطند.»

https://pvst.ir/gn2

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو