skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تپسل مجری تبلیغات اسنپ کلاب شد

۱۹ آذر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

آژانس تبلیغات دیجیتال تپسل  مجری تبلیغات درون اپلیکیشن اسنپ در بخش اسنپ‌کلاب شد.

به گزارش روابط‌عمومی تپسل، اسنپ قصد دارد از فضاهای مختلف سوپراپلیکیشن خود برای اجرای تبلیغات نیتیو استفاده کند. در همین جهت سوپراپ اسنپ پایگاه بزرگ کاربران خود را برای اجرای تبلیغات در اختیار برندها و کسب‌وکارها قرار خواهد داد و تپسل، مجری این تبلیغات در اسنپ‌کلاب خواهد بود.

میثم ملاشریفی، معاون بازاریابی اسنپ درباره این همکاری توضیح می‌دهد: «با رشد و استقبال کاربران از اسنپ‌کلاب در سال‌های اخیر، تیم اسنپ‌کلاب در نظر دارد با همکاری شرکای تجاری مختلف، تخفیف‌ها و بسته‌های پیشنهادی متنوعی را به کاربران اسنپ برای استفاده از امتیازهایشان ارائه دهد. با توجه به امکان تبلیغات هدفمند در اسنپ‌کلاب، تصمیم گرفتیم با همکاری تپسل متناسب با رفتار کاربران پیشنهادهای ویژه‌ای به آنها ارائه دهیم. هدف از این همکاری نشان دادن تخفیف‌های هدفمند و متناسب برای کاربران اسنپ‌کلاب است.»

بهرنگ تنکابنی، مدیر ارشد واحد موفقیت مشتریان تپسل هم در این رابطه می‌گوید: «ما به دلیل همکاری طولانی خود با اسنپ، این پیشنهاد را به اسنپ ارائه کردیم که روی فضای اسنپ‌کلاب همکاری بیشتری داشته باشیم و در نهایت اجرای تبلیغات در اسنپ‌کلاب به صورت بنر و ووچر در اختیار تپسل قرار گرفت.»

تنکابنی توضیح می‌دهد: «هر فعالیتی که هر کاربر روی سرویس‌های مختلف سوپر اپلیکیشن اسنپ انجام می‌دهد در نهایت به اسنپ‌کلاب وصل می‌شود و کاربر می‌تواند در این صفحه امتیاز خود را خرج کند و ما می‌توانیم برای برندها و شرکت‌ها و کسب‌وکارها مجری تبلیغات در این فضا باشیم.»

بهرنگ تنکابنی، مدیر ارشد واحد موفقیت مشتریان تپسل

او ادامه می‌دهد: «ویژگی مهمی هم که این بخش دارد این است که می‌توان از طریق آن ترافیک را به خارج از اسنپ هدایت کرد. این تبلیغات در دو شکل اجرا می‌شود. یکی از آنها بنری است که به سایت مقصد و صفحه لندینگ سایت مقصد هدایت می‌شود. مدل دوم به شکل ووچر است که تبلیغ‌دهندگان می‌توانند تبلیغات خود را همراه با ووچر در اختیار کاربران قرار دهند. این آفر برای فروشگاه‌های اینترنتی پلتفرم‌های مختلف و تمام کسب‌وکارهایی که دارای ووچر هستند جذاب است و می‌توانند از این امکان ویژه استفاده کنند.»

اسنپ‌کلاب در سال ۱۴۰۱، روزانه ۱۵۰ هزار تراکنش داشته و اپلیکیشن اسنپ نیز از طریق فرایندهای اتومیشن کاربران را به استفاده از امتیازهای خود تشویق می‌کند.

https://pvst.ir/gmx

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو