skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

خدمات «فیلیمومدرسه» برای یک هفته رایگان شد

۱۵ آذر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

کاربران فیلیمومدرسه می‌توانند با وارد کردن کد Bihava از امکانات این مدرسه کمک‌ آموزشی به مدت یک هفته به صورت رایگان استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی فیلیمو مدرسه، در روزهایی که به علت شرایط نامساعد و آلودگی هوا علاوه بر تعطیلی مدارس، برخی کلاس‌ها به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود، مشکلات متعددی بر کیفیت آموزشی اثر گذاشته است. به همین خاطر «فیلیمومدرسه» برای همراهی بیشتر با دانش‌آموزان و جلوگیری از عقب‌ماندگی تحصیلی و کاهش کیفیت آموزشی، اتفاق ویژه‌ای را در نظر گرفته است.دانش‌آموزان پایه اول تا نهم می‌توانند با وارد کردن کد Bihava در سایت فیلیمومدرسه به صورت رایگان به مرور و یادگیری درس‌های عقب افتاده بپردازند.

بعد از ورود این کد و فعال‌سازی، هر دانش‌آموز می‌تواند تا یک هفته از این امکان بهره‌مند شده و دروس خود را به صورت آموزش ویدئویی مرور کنند.برای استفاده از این کد هم تا پایان آذرماه فرصت در نظر گرفته شده است.

«فیلیمومدرسه» این امکان را به همه دانش‌آموزان می‌دهد که هر جایی که هستند، بتوانند دروس خود را دنبال کرده و یاد بگیرند.محتوای کاربردی در هر مقطع تحصیلی هم یکی دیگر از ویژگی‌های این سرویس آموزش آنلاین است که به واسطه مجموعه‌ای از ویدیوهای آموزشی، تدریس توسط اساتید مجرب در اختیار دانش‌آموزان قرار داده است.

https://pvst.ir/glv

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو