skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

توسن سرویس احراز هویت دیجیتال faceet را عرضه کرد

۱۳ آذر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

توسن با هدف تسهیل رابطه‌ بین کسب ­و کارها و مشتریان و همچنین افزایش امنیت آن‌ها سرویس احراز هویت دیجیتال faceet را عرضه کرد.

به گزارش روابط عمومی توسن Faceet  یک سرویس هوشمند احراز هویت(KYC) است که توسط شرکت توسن ارائه شده است و احراز هویت دیجیتال مشتریان را با  راهکاری هوشمند در هر مکان و زمانی ممکن می­‌کند تا کسب و کارها بتوانند با استفاده از هوش مصنوعی هویت مشتریان خود را شناسایی کنند.

طبق گزارش توسن Faceet در مقایسه با سایر محصولات این حوزه، آنلاین بودن تمامی مراحل احراز هویت است. این محصول هویت فرد را در هر ساعتی از شبانه ­روز با ضبط یک ویدئوی چند ثانیه­‌ای و بدون دخالت نیروی انسانی شناسایی و تایید می‌­کند، در حالی­ که اغلب محصولات KYC به صحت سنجی نتایج توسط اپراتور نیاز دارد.خدمات faceet  با هدف تسهیل رابطه‌ بین کسب ­و کارها و مشتریانشان و همچنین افزایش امنیت آن‌ها در بستری امن و قابل‌اطمینان ارائه شده است و شامل «احراز هویت دیجیتال» و «صدور گواهی امضای دیجیتال» است.

 

سرویس احراز هویت دیجیتال faceet ویژه کسب وکارهایی است که نیاز به تأیید هویت مشتریانشان دارند و فرایند احراز هویت این محصول به نحوی تعریف شده که کاربران بتوانند از سرویس احراز هویت دیجیتال که به منابع داده در سازمان ثبت احوال متصل است، استفاده کنند.در سرویس صدور گواهی امضای دیجیتال نیز مشتریان می‌­توانند پس از احراز هویت دیجیتال، برای اعتبارسنجی و دریافت امضای دیجیتال جهت امضای متون و قراردادها اقدام کنند.

Faceet بستری برای شناسایی هویت مشتریان، اعتبارسنجی و دریافت امضای دیجیتال است که دغدغه کسب و کارهای فعال در حوزه­ بانکداری و خدمات مالی، اپراتورهای همراه، صرافی‌های رمز ارزی، پلتفرم‌های اقتصاد مشارکتی، مراکز آموزشی، بازار سرمایه و پلتفرم‌های سرمایه‌گذاری آنلاین را با ارائه راهکاری هوشمند برطرف کرده است.

https://pvst.ir/gle

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو