skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

گزارش تپسل از بلک فرایدی: ۱٫۴میلیارد نمایش تبلیغات در فضای دیجیتال

سمانه سمیع تحریریه

۱۳ آذر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

گزارش تپسل از بلک‌فرایدی نشان می‌دهد فروشگاه‌های اینترنتی، آرایشی و بهداشتی و BNPLها بیشترین سهم تبلیغات دیجیتال را به خود اختصاص داده‌اند و وب‌سایت‌های مربوط به زنان، خبری و ورزشی بیشترین سهم نمایش تبلیغات دیجیتال را داشته‌اند.

به گزارش پیوست، شبکه هوشمند تبلیغات دیجیتال تپسل در گزارشی به ارائه آمارهایی از جمعه سیاه یا بلک‌فرایدی ۱۴۰۲ در ایران پرداخته است.

در این گزارش آمده است ۱۰ میلیارد تبلیغات دیجیتال در ۷ روز نمایش داده شده و به طور میانگین هر روز ۱٫۴میلیارد نمایش تبلیغات در فضای دیجیتال عرضه شده است.

در ادامه این گزارش هم فروشگاه‌های اینترنتی، لوازم آرایشی و بهداشتی و BNPLها هم به عنوان کسب وکارهایی که بیشترین سهم تبلیغات دیجیتال را به خود اختصاص داده‌اند، معرفی شده‌اند.

در بخش دیگری از این گزارش تپسل به رقابت بر سر تصاحب جایگاه‌های محبوب تبلیغاتی پرداخته است و اعلام کرده است تبلیغ‌دهندگان نسبت به روزهای عادی ۲۵درصد هزینه بیشتری برای پروموت یا ترویج کمپین‌های خود در این مدت پرداخت کرده‌‌اند و طی بررسی‌های انجام شده مجدد برای کمپین‌های یلدا در حال برنامه‌ریزی هستند.اکثر کسب و کارها هم بطور میانگین تا۵۰ درصد ترافیک بیشــتر نسـبت به روزهای عادی را تجربه کرده‌اند.

طبق گزارش تپسل وب‌سایت‌های مربوط به زنان، خبری و ورزشی بیشترین سهم نمایش تبلیغات دیجیتال را به خود اختصاص داده‌اند و محبوب‌ترین جایگاه‌‌های تبلیغاتی وب و اپ ویدیویی، همسان و بنر هستند.

گزارش کامل تپسل

https://pvst.ir/glc
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو