skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مسابقه «هفت‌خان» با هدف مسیرهای شغلی برای جذب در هلدینگ فناپ برگزار می‌شود

۸ آذر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مسابقه «هفت‌خان» با همکاری «کمپس آموزشی فناپ» و «کوئرا» با هدف مسیرهای شغلی برای جذب در هلدینگ فناپ برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی و برندینگ فناپ، مسابقه الگوریتمی «هفت‌خان» با هدف آموزش مسیرهای شغلی به علاقه‌مندان جذب در شرکت‌های گروه فناپ، با تلاش مشترک کمپس‌ آموزشی فناپ (Fanap Training Campus) و جامعه‌ برنامه‌نویسان ایرانی «کوئرا» برگزار می‌شود.

این مسابقه یکی از اقدامات در دست انجام کمپین «توانا بود، هرکه دانا بود» است که با تلاش هلدینگ فناپ، توسط کمپس‌ آموزشی فناپ (Fanap Training Campus) در راستای سنجش مهارت و آموزش مسیرهای شغلی‌ مبتنی بر نیاز گروه شرکت‌های فناپ و جذب در این شرکت‌ها، طراحی شده است.

خروجی کمپین آموزشی «توانا بود، هرکه دانا بود!» به‌‌عنوان بزرگترین مرجع آموزش مهارت فناپ، قرار است آموزش مستقیم به ۲۵۰۰ نفر را اجرایی کند تا نفرات برتر در ۲۵ موقعیت مختلف شغلی در شرکت‌های فناپ (با ظرفیت ۴۰۰ نفر) و ۴۰۰ نفر در سایر شرکت‌های اکوسیستم جذب شوند.

در این کمپین، شرکت‌های فناپ مسیرهای شغلی‌ مختلفی در حوزه‌های هوش مصنوعی، مهندسی نرم‌افزار، زیرساخت و پردازش ابری را آموزش می‌دهند.حوزه هوش مصنوعی مربوط به متخصص یادگیری ماشین، متخصص بینایی ماشین و مهندس داده است. حوزه مهندسی نرم‌افزار به توسعه‌دهنده FrontEnd و BackEnd و برنامه‌نویسیNet. ،Java  وGO اختصاص دارد.حوزه زیرساخت مربوط به متخصص فیبرنوری، متخصص شبکه پسیو دیتاسنتر، متخصصVoIP، متخصص ارتباطات وایرلس و متخصص شبکه‌های موبایلی می‌شود و حوزه پردازش ابری نیز مربوط به‌ آموزش متخصص تست نفوذ وب، متخصص دواپس، متخصص مسیریابی شبکه BGP و متخصص مسیریابی شبکه  OSPFاست. شروع کمپس آموزشی فناپ از ۱۸ آذر است و به‌مدت ۱۰۰ روز ادامه دارد.جزییات بیشتر در لینک‌ فناپ‌کمپس و مسابقه هفت‌خان قرار داده شده است.

https://pvst.ir/gjw

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو